C7 Power Tuşu

Sponsorlu Bağlantılar

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
C7 Power Tuşu
C7 de Güç tuşunu ekran kilitleme tuşu olarak atamak istiyorum. Güç tuşunuda kapatma tuşuna basılı tutunca çıksa C6 daki gibi. Yada buna alternatif bir durum lazım işte. mod veya bir program var mıdır bunun için.
@asigsasi

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
C7 de Güç tuşunu ekran kilitleme tuşu olarak atamak istiyorum. Güç tuşunuda kapatma tuşuna basılı tutunca çıksa C6 daki gibi. Yada buna alternatif bir durum lazım işte. mod veya bir program var mıdır bunun için.
@asigsasi
nasıl birşey istiyorsun kilit uygulamaları var ama güç tuşu donanımsal bir özellik olmaz

• Beğen
Tepkiler: onursan
onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
Güç tuşuna basınca ekran kilitlensin istiyorum yani. Yada güç tuşuna basımca çıkan bölümden en üste ekran kilitle ekleyebilirsem de aynı çözüm olur heralde

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ekran kilitlemeden kastın tuş kilidi mi ekran kilidi mi ?

• Beğen
onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
tuş kilidi sanırım işte ekran siyah oluyor ya hani :) password deil yani

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tuş kilidi sanırım işte ekran siyah oluyor ya hani :) password deil yani
istediğini anladım, uygulamayı dener misin kilit tuşunu görüp görmediğini anlamak için, uygulama telefonu kilitlemekte şifre isteyen şekilde

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
istediğini anladım, uygulamayı dener misin kilit tuşunu görüp görmediğini anlamak için, uygulama telefonu kilitlemekte şifre isteyen şekilde
yükledimde tam anlamadım ben bunu tıklıyorum bir şey olmuyor. Ben istediğim iphonedeki üs tuş gibi bir işlev vermek. Özentilikten değil ama kullanım açısından bir farklılık olsun istiyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
üst tuş yani kilit tuşuna basınca bu uygulama açıkken kilitlemekte, yani içerisindeki kod çalışırsa ona uygun modifiye yapıp istediğine uygun hale getireceğim

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
üst tuş yani kilit tuşuna basınca bu uygulama açıkken kilitlemekte, yani içerisindeki kod çalışırsa ona uygun modifiye yapıp istediğine uygun hale getireceğim
uygulamayı yükledim 2 tane kısayol geldi 2 sinede tıklıyorum ama bir şey olmuyor güç tuşuna basıncada kilitlemedi. ben mi yanlış yapıyorum tam çözemedim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
v2 değil diğer ikona bas, sonrada kilit tuşu :)

• Beğen
onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
v2 değil diğer ikona bas, sonrada kilit tuşu :)
yok vallaha çalışmadı yada ben yanlış ypıyorum bir şeyi tıklıyorum pover tuşuna basıoyrum ama kilitlemiyor
aslında güç tuşuna basınca Ekran ve tuşları kilitleyi en üste alabilirmiyiz. Güç tuşuna basılı tutunca istediğim olmuş olur yine sanırım

asigsasi

asigsasi

Üye
ne uğraşıyor sun telefonu salla tuşlar kitlensin tekrar salla açılsın :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
baya aradım fakat kırmızı power tuşuna müdahale şansımız baya zormuş işlem yapılabilmekte fakat power menüsü açılmakta bu şekilde oluncada bir anlamı ve işlevselliği kalmıyor gibi :)

• Beğen
onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
telefon elimden fırlayacak sallsmaktan ama kilitlenmedi ekran .d
baya aradım fakat kırmızı power tuşuna müdahale şansımız baya zormuş işlem yapılabilmekte fakat power menüsü açılmakta bu şekilde oluncada bir anlamı ve işlevselliği kalmıyor gibi :)
c7 de power tuşu telefonun üst kısmında. Kırmızı tuş pover gorevi görmüo sadece kapama işlevinde. Aktarım olmaz yani olemi .s

asigsasi

asigsasi

Üye
telefon elimden fırlayacak sallsmaktan ama kilitlenmedi ekran .d

c7 de power tuşu telefonun üst kısmında. Kırmızı tuş pover gorevi görmüo sadece kapama işlevinde. Aktarım olmaz yani olemi .s
sensor ler açık mı ? Program bende çalışıyor

• Beğen

Üst Alt