C7 Ovi Maps kullanımı sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
C7 Ovi Maps kullanımı sorunu?
Arkadaşlar,nokia C7mde turkcell hat takılı,daha önce avea internet paketim varken avea hattımla ovi maps indirip güncellemiştim,avea takılıyken hatta bağlanmadan işlem yapabiliyordu.Turkcelli takığ kullanıyorum nisandan beri,geçen gün haritalar lazım oldu.GPSe bağlanırken turkcell internet ile bağlandı.ve kbps olarak birşeyler indirdi,ücretsiz haritalar diye birşey demedim ve düşünmedim,ardından tekrar rota seçip devam etmek istediğimde tekrar bağlantı falan yaptı.fatura döneminde sırf haritalardan dolayı 11 tl internet faturası geldi ayrıca.güya ücretsiz tam sürüm haritalar diyordu? bunun mantığı ne arkadaşlar? navigasyon kullanmak için illa internet paketimi almamız gerekiyor ?? yardımcı olup açıklarmısınız GPS uydusuna bedava bağlanma imkanımız yok mu?

----------Eklendi @ 03:04:31 ---------- Yazıldı @ 01:38:05 ----------

Arkadaşlar yardımcı olalım anlayan varsa,yola çıkacağım haftaya,bunuda hemen hemen ancak hallederiz gibi :)

Burak

Üye
biraz sabredin elbet yardımcı olunacaktır

Uruloki

Uruloki

Üye
dostum eğer ayarlardan konumlama yöntemlerinde sadece tümleşik gps i ve harita ayarlarından interneti çevrimdışı yaparsan liraların gitmez biraz daha geç bulurseni ve ayrıca o paket indirmeleri harita için değil konumunu bulma ve trafik güncelleştirmeleri için

catdog136

catdog136

Üye
ayarltınuz yanlış. Siz internete bağlanarak gps kullanmaktasınız. Ayarlardan sadece tümleşik gpsi seçmeniz sorununuzu çözecektir.

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ayarları yaptım,çevrımdısı olarak giriyorum onu ayarladım ama tümleşik gps denilen şeyi hiç bir yerde bulamadım? onu nerden girip yapaağım detaylı anlatırmnısz?

karasahinemre

Üye
ayarlar uygulama ayarları konumlama konumlama yöntemleri falan öyle bişey :D

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten sağl dostum işime çok yaradı halletim şuan sanırım :)))

karasahinemre

Üye
sorun değil her zaman :)

seyfipasa

seyfipasa

Üye
Beyler 10 _15 dk beklesemde konum bulmuyor önceden internet paketi wardı buluyordu ücretsiz konum bulacak bir çözüm yok mu

elyn_noyt

Üye
Beyler 10 _15 dk beklesemde konum bulmuyor önceden internet paketi wardı buluyordu ücretsiz konum bulacak bir çözüm yok mu
dostum bende aynı sorunu yaşıyordum ve nokia müşteri hizmetleriyle görüştüm eyer ayarlarını yukardak arkaşların tarifi gibi yaptıysan yapıcagın şey dosya yöneticisine gidip depo hafızasından cities dosylarını silip oviden haritalrı güncellemeleriyle beraber yüklemek ve sorunun çözülür yinede halledemezsen msj at yardımcı olmaya çalışayım kapalı alanlarda da gps sinyal almaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt