C7 kılcal çatlak garanti durumu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
C7 kılcal çatlak garanti durumu
C7 nizde kilitin üstünde kılcal çatlağınız varsa bunu Nokia Care'de servis garanti kapsamında değiştiriyor...

Burdan çatlak sonuna kadar varmıştı ilerleye ilerleye bugün Eskişehir Nokia Care'e girip bi sorayım dedim garanti kapsamında değişeceğini söylediler. İstanbul GenPa da bu işlem için 350 tl istemişlerdi.
Yarın alıcaz bakalım telefon nasıl gelicek :)
Sizde de bu çatlak varsa durmayın değiştirin. 1 gün bile sürmüyormuş işlem sabah ver akşam al :D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
oha istanbula yollarlar genelde istanbul dışındaysa ve bu 1 gün den baya fazla sürer :D nokia nın işçiliğine çeki düzen verme vakti geldiide geçiyo her aldığım nokia telefon kaçkez servise gitmiştir dikkatli kullanmama rağmen kendi kendine bi sorunu çıkıyo

KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
Takacaklaro bi kapak istanbula gitmesine gerek yok yarın elimde olucak çünkü orda değişiyor kapak.

owner26

owner26

Üye
Eskişehir Nokia Care tamirleri kendi bünyesinde yapıyor.Benimde c5-03 model telefonumun ahizesi bozulmuştu 1gün içinde değiştirdiler.Geçmiş olsun bu arada biraz dikkat etmek gerekiyor nokia marka telefonlar genelde hassas :good:

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
Takacaklaro bi kapak istanbula gitmesine gerek yok yarın elimde olucak çünkü orda değişiyor kapak.

benim duyduğum artık merkez servis dışında işlem yapmıyolar telefona sorun varsa istanbuldaki merkeze yollanıyo ;) bırak kapak değiştirmeyi benim kapağı yerine oturtmak için istanbula yolladılar

KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
telefonu aldım şuankık gayet memnunum çatlağın sebebi olduğunu düşündüğüm vidayı bu kasada geriye almışlar tuş kilidide eski kasaya göre daha bi yerine oturmuş gibi teşekkürlet nokia 1gün ayrı kalmak bile zordu bana :)

kartal334

kartal334

Üye
kardeş bendede aynı yerde çatlak var yarın bende götürücem servise :D kvk ya , benim telefon siyah , beyaz olsun istiyorum. komple kasa için 350-400 TL istiyolarmış :D napıcam bilmiyorum.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
kardeş bendede aynı yerde çatlak var yarın bende götürücem servise :D kvk ya , benim telefon siyah , beyaz olsun istiyorum. komple kasa için 350-400 TL istiyolarmış :D napıcam bilmiyorum.

vay anasını yeni telefon parası nerdeyse :D satıp üzerine koy o parayı daha iyi dicemde tabi saygı duyuyoruz düşünceye :ehe

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
ankarada yaptıracagımız yer var mı ? garanti kapsamında 1 günde değiştirecek.
şimdi gidipte 2 saat bu kendiliğinden oluyor ,herkeste var derdi anlatacak durumda değilim. :) malum nasıl olur soruları soracaklar uğraşmayacaklar. tecrübeli arkadaşlar yardım lütfen.

KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
Nokia care varsa onlar zaten hiç sormuyor bile benim telefonda çatlak dışında düşürdüğümden dolayı eziklerde vardı ben direk çatlağı gösterdim hiç bakmadan aldılar... :) ankarada çok uğraştırcaklarsa sabah atla hızlı trene eskişehire gel buralarda gez toz akşam alıp gidersin :))

star34

Üye
ko9 benim telefonun tepesinden vurgun yedi bi ufak acılma var arka kasada gözle görülebilir ama bi ufak cizikler var acep değiştirirlermi ?

kartal334

kartal334

Üye
vay anasını yeni telefon parası nerdeyse :D satıp üzerine koy o parayı daha iyi dicemde tabi saygı duyuyoruz düşünceye :ehe

:D o parayı vermeyi göze aldıktan sonra satar üstüne koyar sıfır C7 alırım :D saçmalık tamamen.Ama yinede sorucam gittiğim zaman :D bi kaç arkadaşımdan duydum 350-400 TL istediklerini.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
:D o parayı vermeyi göze aldıktan sonra satar üstüne koyar sıfır C7 alırım :D saçmalık tamamen.Ama yinede sorucam gittiğim zaman :D bi kaç arkadaşımdan duydum 350-400 TL istediklerini.

abartılı o ya olamaz o kadar

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
iki gün önce eskişehirdeydim,bak sen şu işe :)
tele format vs. atmıyorlar değil mi ? sadece eskişehirde değiştiriyorlar başka yere göndermiyorlar ? tel ile birlikte fatura da getirecek miyim ?
son bir soru öğleden önce versem teli , ne zaman alabilirim ?

KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
tele format atmıolar sadece kasanın plastik kısmını değiştiriyorlar ki sabah bırakırsan akşam alabiliosun... Yukarda bi eleman var yemio içmio çalışıo :) kaçta kapanıyor bilmiyorum ama ben kapanırken verdim öğlen 12de aldım. Faturada istemedilrr makinenin arkasından imeiyi alete okutup garanti durumuna bakıolar zaten. Değişim garantiyide bozmuyor

Yanlız ezikler için ne derler bilemiyorum bende ezikde vardı ama ben önce kılcal çatlağı gösterdim onuda sanırım çok gelen oldu diye garantiye katmışlar..

muhammed3450

Üye
aynı çatlak bendede var nerde yaptıra bilirim garantisi var yardım :(

Quaresma53

Quaresma53

Üye
yaw bu çatlak nasıl bişey belirgin mi yoksa çok derin mi bakmak lazım arkdaşlar madem öyle bir olay var biliym bende gözüme batmadı pek ama kıllandm şimdi :S

ekreem12

ekreem12

Üye
catlagı cok rahat gorursunuz ankarada teleservice sorgusuz bi sekilde alıp 3 4 gün icersinde yapıyor ben orda yaptırdım once kvkya gıtmıstım adamı dovcektım kullanıcı hatası dedı nese tartısıp vakıt kaybetmektense teleservicede yaptırdıım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt