C7 downgrade bilenler acil içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaanka0

kaanka0

Üye
    Konu Sahibi
C7 downgrade bilenler acil içeri
Beyler telefonuma downgrade yapim derken telefon çöktü. Üst konudaki anlatım n8e aitmiş sanırım. orjinal annadan pr 14.2'ye dönmeye çalıştım HRESULT 0x8421001c (-2078212068) bu hatayı veriyor. deathphone modunda flashladım defalarca hala aynı hatayı veriyor :( bilen biri ne olur bir baksın lütfen nasıl düzeltecem bunu. İlgilenenler için şimdiden teşekkürler

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
downgrade olmaz c7 de. v25 e yükle dead flaş at.

• Beğen
Tepkiler: kaanka0
spartuas

spartuas

Üye
C7 / C6-01 / E7 Telefonlarda Downgrade yoktur. Downgrade işlemi sadece ve sadece Nokia N8 de vardır. Zaten büyük ihtimal c7 de downgrade işlemi olmadığı için ölmüştür c7 herneyse DenizhaNq Arkadaşın dediği yönetmi yaparsan sorunun hallolur.:pro:

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen dead flash at v 25 i kur olmadımı servise gonder

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
N8 dışındaki modellere downgrade olmaz arkadaşım niye araştırmadan yapıyorsun v25.07 yi dead at çözülür sorun

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
yaptık sorunu çözdük arkadaşlar saoalsınız :)

• Beğen
Tepkiler: kaanka0
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Geçmiş olsun arkadaşa

hakan_710

hakan_710

Üye
arkadaşım nasıl çözdüğünüzü zahmet olmazsa paylaşabilir misin ? kendiniz mi hallettiniz yoksa telefoncuya mı yaptırdınız?

qsaw

qsaw

Üye
evet yapayanlarda öğrensin

kalbimdesiin

Üye
En Son yazılım sürümü hangisi ise onu kur telefona dead ile en Son kullandığın sürüm Veya üzeri sürüm öyle çözülür sorunun

SilentOne

SilentOne

Üye
:oke:

rdaki

Üye
En Son yazılım sürümü hangisi ise onu kur telefona dead ile en Son kullandığın sürüm Veya üzeri sürüm öyle çözülür sorunun

Phonix ile 25.7 versiyonunu yükledim. yükleme başarılı dedi. Test mod falan çıktı. telefon kapandı. Açılıncı yine "Phone stsart-up failed.Contact the retailer." çıktı.
C7 yi kullanamıyorum şu anda.:(

kalbimdesiin

Üye
Forum da olan Symbian 3 cfw bölümünden hackli yazılımi Indir birde onu dene

fatih982

fatih982

Üye
büyük ihtimal telin flash ı yanmıştır servise ver onlar hallederler

polluxea♪

polluxea♪

Üye
dostum hack yazılım at gecmiş olsun

SilentOne

SilentOne

Üye
hack yazılımdada düzelmez bnce telefonun flash ı yanmıştır

serkan_karakose

Üye
arkadaslar ayni sorun bende de var lutfen yardim edin ya lutfen olmadi telefonunuz verin ben arayim gercekten cok acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt