C7 Dokunmatiği Çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
C7 Dokunmatiği Çalışmıyor
Az önce telefonumun dokunmatiği çalışmamaya başladı. OviMaps'i açmış kurcalıyordum birden dokunmatik çalışmamaya başladı. Heralde telefon dondu diyip kapattım tekrar açtım ama yine çalışmıyordu. Telefon açıldıktan sonra ekranın üst tarafı yeşil altıda beyaz gözüktü. Ekranı kilitleyip açınca normale döndü ama dokunmatik hala çalışmıyor. Diğer bütün tuşları çalışıyor ama ekran üzerinde nereye dokunursam dokunayım tepki yok. Sorunu nedir bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

aydogdu_c7

Üye
oviden yine belle yükle olmazsa servislik olmuş dostum

Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
Tahmini ne kadar tutar masrafları ? Garantisi hala devam ediyor garanti kapsamına girer mi ?

Bberkan40

Üye
sıvı teması olduysa girmez

slant1111

slant1111

Üye
garanti kapsamında olur.

Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
Tahmini ne kadar tutar masrafları ? Garantisi hala devam ediyor garanti kapsamına girer mi ?

Aniden oldu okul dönüşü can sıkıntısından kurcalıyodum cihazı kılıfından çıkardım Maps'i açtım takıldı kaldı. Az önce soft format attım ama nafile, yarın telefoncuya götüreceğim bakalım ne olacak.

Febris

Febris

Üye
kendn flaş at buuyuk ihtimal düzelir

covar

covar

Üye
valla dostum bende c6-01 var bendede arada dokunmatik donuyor calışmıyor diğer tuşlar calışıyor ama telefonu kapatıp actığımda dokunmatik calışıyor ama bi kac kez oldu bu olay 5 ayda

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Ara sıra bendede oluyordu o. Telefon resmen donuyor. Res atmanıza rağmen işlemiyor. Resmen delirtiyor insanı :D Sanırsam telefona fazla yüklenmekden oluyor. Çünkü ben arkalanda en az 5-6 uygulama açıktı ve şarja takılıydı. Hep o zamanlarda oluyordu. Şöyle yapıyordum hep: telefonu kapatıyorum. Bataryayı çıkardım. Tekrar taktım. Telefona 1-2 dk ellemedim. Sonra şarja taktım. 5dk sonra açtım ve dokunmatik işliyordu. Hiç servise vermedim. Ama telefonu sattım :D

• Beğen
Tepkiler: Makale_Helvetia

Uqur5445

Üye
bendede oluyor arada tusları kıtleyıp acıyom duzeliyo kapatmaya gerek yok

serinaga

serinaga

Üye
ARKADAŞIM Pili söküp taktın mı ? Birde öyle dene, halen çalışmıyorsa garantideyse servise ver, garanti dışıysa tele flash at, C7 için nasıl yapılacağı Symbian^3 bölümünde sabitlenmiş olarak mevcut ...

Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kapatıp şarja taktım 1 gece öyle kaldı sonra açıp soft format attım yine çalışmıyordu. Zaman kaybı yapmamak için aldığım telefoncuya götürdüm garantiye gönderdiler. Bu hafta içi gelecek inşallah :)

SilentOne

SilentOne

Üye
bazen bnde de oluyor oda hava çok soquk olduqu zamanlarda

Akatsuki

Akatsuki

Üye
    Konu Sahibi
bazen bnde de oluyor oda hava çok soquk olduqu zamanlarda

Dokunmatik bozulduğu sırada -18 derece soğuk vardı :) Bende soğukdandır dedim önce eve geldim telefonu bi havlu üzerine koyup kaloriferin üzerine bıraktım. Denemediğim yöntem kalmadı. Olan oldu artık bu hafta içi gelecek inş. Ama acayip üzüldüm ya onlarca telefon kullandım ama C7'm bambaşka :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
belle nin azizliği işte umarım Fp1 ile bunlar son bulacak..c6-01,c7,N8 sahipleri için konuşuyorum tabi :)

ara sıra bende de oluyor malesef..

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Aynen Zirve Yaptığımda Soğukluk -8 Dereceydi Dokunmatik Çalışmıyordu Eve Gittim Söktüm Hafif Tinerle Temizledim Güzelce Kuruttum Sıkıntısız Halen Çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt