c7 de reset ve menüye girmeme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chilekesh_mert

Üye
    Konu Sahibi
c7 de reset ve menüye girmeme sorunu
telefonumda hiçbir sorun yoktu alalı 2 ay civarı oldu. dün gece şarjı bitmişti şarja taktım bitince çıkardım. telefon reset attı kendine. çok sık olmasa da yapıyodu. aradan 5-10 dk geçti tekrar reset attı. Bi süre sonra tekrar reset attı. Uzun zamandır yapmıyodu bunu garipsedim biraz. Kapadım telefonu pilini çıkardım bekledim biraz taktım. Açtıktan sonra menü tuşuna basıyorum ama menü açılmıyor. Bu sorun bi kaç kez daha başıma geldi ama önemsemedim pek. Kapatıp açınca düzeldi. Sizce ciddi bi sorun olabilir mi? Servise vermem gerekir mi? Bu tip bi sorunla karşılaşanınız var mı acaba? Reset sorunundan çok açıldıktan sonra menüye girmemesi canımı sıktı. Fikir verirseniz sevinirim arkadaşlar.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
yazılımsal sorundur. yazilim güncellemek yeterli olacaktır.

chilekesh_mert

Üye
    Konu Sahibi
yazılım güncel bi de şöyle bi sorunum var mesaj geldiği zaman ses bildirimi olmuyo ekran da aydınlanmıyo. yalnızca menü tuşu üzerindeki ışık yanıp sönüyo. tüm sesler açık olmasına rağmen böyle bir sorun var. tuş kilidini açınca ekranda cevapsız çağrılar fln görünüyodu önceden şimdi onlar da kayboldu. nasıl çözücez bu sorunu bilen var mı?

----------Eklendi @ 11:49:24 ---------- Yazıldı @ 11:21:02 ----------

biraz flood olucak ama telefonu kapadım açtım düzeldi. kafayı yedirticek bana bu telefon yaa nerden aldım diyorum artık :vur düzeldi diorum kamerayı açtım bu sefer de beklenmedik bir hata oluştu telefonu yeniden başlatın yazıyo yaa bu nedir arkadaş yapamicaksanız stabil bir telefon yapmayın bırakın herkes iphone a mahkum olsun yaa lanet olsun :off:

Starsley

Arkadaş geçmiş olsun ama bende alalı 2 ay oldu ne reset var nede o problemler sen bi yazılım güncelle.

Utku

Utku

Üye
:vurGüncelledin mi?

pRime.

pRime.

Üye
yazılım güncel bi de şöyle bi sorunum var mesaj geldiği zaman ses bildirimi olmuyo ekran da aydınlanmıyo. yalnızca menü tuşu üzerindeki ışık yanıp sönüyo. tüm sesler açık olmasına rağmen böyle bir sorun var. tuş kilidini açınca ekranda cevapsız çağrılar fln görünüyodu önceden şimdi onlar da kayboldu. nasıl çözücez bu sorunu bilen var mı?

----------Eklendi @ 11:49:24 ---------- Yazıldı @ 11:21:02 ----------

biraz flood olucak ama telefonu kapadım açtım düzeldi. kafayı yedirticek bana bu telefon yaa nerden aldım diyorum artık :vur düzeldi diorum kamerayı açtım bu sefer de beklenmedik bir hata oluştu telefonu yeniden başlatın yazıyo yaa bu nedir arkadaş yapamicaksanız stabil bir telefon yapmayın bırakın herkes iphone a mahkum olsun yaa lanet olsun :off:

Hiç vakit kaybetmeden servise verin.

chilekesh_mert

Üye
    Konu Sahibi
güncelledim pr 1.2 yüklü zaten. bu zamana kadar böyle bir sorun yoktu. bugün çıktı 3 defa üstüste reset atması, mesaj uyarılarını cevapsız çağrıları göstermemesi, açıldıktan sonra menüye girmemesi, kamerayı açınca beklenmedik bir hata oluştu fln demesi ilk defa bugün böyle oldu. daha önce tek tük reset atıyodu haftada bir ayda bir fln şuanda bi kaç kez kapatıp açtıktan sonra stabiliteyi sağladık. saydığım sıkıntıların hiçbiri yok şimdi ama neden kaynaklandığını anlamış değilim hani yeni bi program fln da yüklemedim ki ondan oldu diyeyim. bakalım anna güncellemesini beklicem ben de. o da olmazsa artık yapıcak bişey yok elden çıkartıcam bu iş nokia yla yürümüyo daha fazla...

RizeOnline

Üye
Dostum yazılımı guncellemek yerine flash at phoneix le ok.

chilekesh_mert

Üye
    Konu Sahibi
ya flash atmayı ilk aldığımda düşündüm ama garanti dışı kalma ihtimali canımı sıktı sonuçta 2 yıl içinde bişey olsa servise vericem. kalp hastasının doktoru varken dahiliyeciye götürmenin anlamı yok :ehe

hoss

hoss

Üye
ya flash atmayı ilk aldığımda düşündüm ama garanti dışı kalma ihtimali canımı sıktı sonuçta 2 yıl içinde bişey olsa servise vericem. kalp hastasının doktoru varken dahiliyeciye götürmenin anlamı yok :ehe
cihazı elden cıkar ve bir daha nokia ya bulaşma derim :oke:

pRime.

pRime.

Üye
cihazı elden cıkar ve bir daha nokia ya bulaşma derim :oke:

Gerçekten Nokia'ya bulaşma diğer telefon markaları tek kelimeyle hatasız. Birtek Nokia sorunlu. Bide Nokia'yı apaçiler kullanıyo. Sen Samsung al farkını ortaya koy! :oke:

chilekesh_mert

Üye
    Konu Sahibi
katılıyorum arkadaşım nokia ya bulaşılmaz bi daha. telefonu elden çıkartmak için lg optimus 3D yi bekliyorum. Türkiye ye geldiği anda c7 mi satıp lg yi alıcam aradığım özellikler bir tek onda var bakalım hakkımızda hayırlısı :allalla:

pRime.

pRime.

Üye
katılıyorum arkadaşım nokia ya bulaşılmaz bi daha. telefonu elden çıkartmak için lg optimus 3D yi bekliyorum. Türkiye ye geldiği anda c7 mi satıp lg yi alıcam aradığım özellikler bir tek onda var bakalım hakkımızda hayırlısı :allalla:

Kesinlikle mükemmeller. Şu androidler yok mu... :) hata yok, alan herkes memnun(!)
Bi tane şikayet duymazsınız. :)
Nokia öylemi herşeyi bir hata(!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...