C7 de Online Film İzlerken...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chilekesh_mert

Üye
    Konu Sahibi
C7 de Online Film İzlerken...
Arkadaşlar bu sabah malum vizeler bitipte eve döndüğümde laptopu kurcalamayayım da şu telefonu wi-fi den nete bağlayıp bir film izleyeyim dedim.Geçenlerde bulduğum online film yayını yapan bir siteyi açtım film yüklenmeye başladı. Sonra görüntü dondu ses var ama görüntü yok şeklinde bir sorun oluştu.:allalla: Sormak isteğim soru siz telefonunuzdan online film izlerken görüntüde takılma oluyor mu? Eğer olmuyorsa bendeki hatanın nedeni hakkında bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler...

emre2574

emre2574

Üye
bende takılma oluyor.goruntu ve ses duzgun

RizeOnline

Üye
Siteden kaynaklı bir sorun ya da baglantı hızından kaynaklanabilir. Bunu bir sorun olarak algılamana gerek yok dostum.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Şu Anki Tarayıcı İle Film İzlemek Youtube Part Part Güzel Oluyor Ama Symbain Anna Güncellemesinde 3 Kat Daha Hızlı Tarayıcı Olucağı İçin Kebap :ehe:ehe

Starsley

Aynen tuzluca :ehe: ben de takılma oluyor. Ama ses ve görüntü var.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
anna çıksın ya artık iki ay kim bekliyecekkkkkkk :(

Maxxi-co-roy

Maxxi-co-roy

Kapalı Hesap
bildigim kadarıyla yüksek veriler online olarak izledıgınde donmalar olması normal cunku kaldırmıyor telefon buda flash player la alakalı olabılır cunku benım basıma da geldı, ama nekadar uzun fılm olursa olursa telefona ındırıp ızledıgınde sorun yok ama ınternet aracılıyla uzunca fılm vs. ızledıgınde ekran donmalar telefonun kaldırmamasından kaynaklanıyor dıye dusunuyorum, bıldıgım kadarıyla...

tuzluca76

tuzluca76

Üye
N8 de Videoları İndirirken İzletme Var Yani Filmi Eğer Vidyo Formatında İndirirseniz İndirirken Aynı Anda İzleyebilirsiniz Bu Özelliğini Kullanabilirsiniz Uygun Formatı Bulursanız :)

chilekesh_mert

Üye
    Konu Sahibi
anladım arkadaşlar çok sağolun bilgilendirmeleriniz için. ben de flash player dan yapacağını düşünmüştüm. adamakıllı film izlemek için anna yı beklicez artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt