c7 belle joikuspot ezspot wlan paylaşımı destek

Sponsorlu Bağlantılar

KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
c7 belle joikuspot ezspot wlan paylaşımı destek
c7de belleye geçince wifi dan internet paylaşımı yapamaz oldum pek hoş olmadı bunun bir çözümü varmı?

ags2002

ags2002

Üye
proğramı tekrar kurmayı denediniz mi ben de sıkıntısız çalışıyor

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
bendeed n8 belle var sorun yoktu isstek uzrine deenemistim.

serinaga

serinaga

Üye
Yani paylaşamamak nedir kardeş, wifi istasyonlara mı bağlanamıyor ? Yoksa bağlanıyor da internete erişim mi yok ?

BL@DE02

BL@DE02

Üye
bende de bu sorun var n8 bellede pc de joikoya bağlanıyo ama int erişimi yok diyo girmiyo 3 kere ayrı sürümleri denedim bağlanıyo ama inte girmiyo

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
benim paylastim bellede sorun yok sorunsuz calisiyor.

deepsezzz

deepsezzz

Üye
bende belleye geçtikten sonra sorun yaşamaya başladım sürekli bağlanamadı bağlantı yok diye hata veriyor bazende bağlanıyor sıkıntı var

KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
Ben daha joikuspotla bağlanamadım hiç operadan internete giriyorum joikuyu açıyorum operada data akışı olmasına rağmen joiku bağlantı yok hatası verioyor ve açılmıyor. Heralde durum tamamen yazılımdaki tek bi noktadan kaynaklıki ezSpot da tam aynı hatayı aynı şekillde veriyor.???

devil____boy

Üye
başta bende de oldu sorunu şöyle çözdüm üst taraftan bildirim bölümünu indir ardından mobil veri ve wi-fi ikisini de aç sonra çalıştır programı sorun çıkmaması gerekiyor. Ben ezspot kullanıyorum bu arada

KO9

KO9

Üye
    Konu Sahibi
başta bende de oldu sorunu şöyle çözdüm üst taraftan bildirim bölümünu indir ardından mobil veri ve wi-fi ikisini de aç sonra çalıştır programı sorun çıkmaması gerekiyor. Ben ezspot kullanıyorum bu arada

Teşekkürler kesin çözüm budur... Joikuspot da ezSpot da çalıştı. ")bi ara belleden soğudum valla bunun yüzünden:))))

emr353

emr353

Üye

evet beyler durum çubuğundaki mobil veriyi kapalı tutunca öyle oluyor.Bende ilk belleye geçince modeme bağlanamadım. mobil veri ve wi-fi açın zaten öncelik wi-fi de o yüzden hattınızdan TL gitme gibi bi durum yok. Bazı durumlarda mobil veri pasif olarak gerekiyor. Bazen tek wi-fi açıkkende bağlandığım oluyor. Orjinalinde düzelir heralde...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
wifi ve mobile veri açık olsun kesin çözüm joiku4 çalıştırabildim sayenizde teşekkürler

kahhro

kahhro

Üye
bendede n8 var mobil veri ve wifi açık bilgisayarda bağlanıyor sorunsuz ama internet gelmiyor ne yapmak gerekiyor bulamadım. 2012 signed versiyonu yüklü.

larten123

larten123

Üye
Ben yaptım da ağıma nasıl şifre koyacağım yardıım

hallettim :)

ultranova

ultranova

Üye
bende çözememiştim meğer böyleymiş.çok teşekkürler:)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bendede n8 var mobil veri ve wifi açık bilgisayarda bağlanıyor sorunsuz ama internet gelmiyor ne yapmak gerekiyor bulamadım. 2012 signed versiyonu yüklü.

program internet olmadan nasıl çalışıyor yani çalışmaz,
çalıştı ise internet var demekki
internet hızı yavaş olduğu için pc kasıyor olabilir

Bystone

Bystone

Üye
Teşekkürler proğram çalışti..

Üst Alt