c601 wifi modem yapma

Sponsorlu Bağlantılar

rameower

Üye
    Konu Sahibi
c601 wifi modem yapma
arkadaslar alt komsumda internet var benimde evimde masaustu pc var.wifi modemim yok.benim kullandigim c601 telefonun wifi si alt komsunun netini cekiyor ve ag sifresini biliyorum simdi ben telefonumla bu wifi agina baglaniyorum baglandigim bu agi telefonum yoluyla pc ye aktarip kullanabilirmiyim nokia pc suit, nokia suite v.b programlar ise yaramiyor onlar operatörden gelen neti aktariyor.JoikuSpot programida ise yaramiyor oda operator internetini kablosuz olarak yayiyor.benim istedigim komsunun wifi agina telefonumla baglanip bu baglantiyi pc ye aktarip pc de kullanma.bi nevi cep telefonumu wifi modem yapmak istiyorum yardim pls.

cyber

cyber

Üye
olmaz dediğin galiba wirelles adaptör alman gerekiyor pc için

- - - Eklendi - - -

olmaz dediğin galiba wirelles adaptör alman gerekiyor pc için

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
achambo

achambo

Üye
pc den yaparsın ama telefondan olmaz

rameower

Üye
    Konu Sahibi
pc den nasil yapiliyo peki.

achambo

achambo

Üye
virtual router:)

Anil-D

Anil-D

Üye
kim demis ben laptopa baglanıyom resimde goruldugu gibi

rameower

Üye
    Konu Sahibi
anil41kocaeli dostum ayni secenegi bende seciyorum ama wifi baglantimi pc ye aktarmiyo bu secenek. Bu secenek teldeki öperatörun sagladgi interneti aktariyo bna wifi aktarma lazim. achambo dostum sende virtual router nedir nasil yapilir biraz daha acarmisin

- - - Eklendi - - -

anil41kocaeli dostum teli modem olarak kullan secenegne basyorum sonra wifi agna baglaniyorum ve teli usb ile pc ye baglyorum.baglandgm wifi agi pc ye aktarilmiyo.nokia suite, pc suite v.b programlar kur dersen kurulu zaten ama o programlar operatörden gelen net paketin varsa onu pc ye aktariyo wifi agni deil