C6 da İnternete Bağlanırken "Bağlantı Seçin" kısmında Kablosuz Ağ Kısmı Gelmez Oldu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
C6 da İnternete Bağlanırken "Bağlantı Seçin" kısmında Kablosuz Ağ Kısmı Gelmez Oldu?
Bir haftadır C6-00 telefonumda kendi web browser ından internete girerken bağlantı seçmemiz için gelen pencerede Wifi kısmı gelmiyor. Sorun neden kaynaklanıyor anlamadım...

Yardımcı olabilecek var mı?

ftsrn123

ftsrn123

Üye
fw flan kurdunmu telefona farklı olarak ?? wi-fi driverı silinmiş gibi gözüküo wi-fii tarasması yapabiliormu telefon ?

eğer yapıorsa ? bağlanıp girmeyi dene ? eğer girerse ayarlardan w-lan ı gir bi gelişmiş ayarlardan otomatik yapılandır ı evet mi kontrol et ?

aklıma şimdilik bunlar geliyor eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D
kolay gelsin..

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
fw flan kurdunmu telefona farklı olarak ?? wi-fi driverı silinmiş gibi gözüküo wi-fii tarasması yapabiliormu telefon ?

eğer yapıorsa ? bağlanıp girmeyi dene ? eğer girerse ayarlardan w-lan ı gir bi gelişmiş ayarlardan otomatik yapılandır ı evet mi kontrol et ?

aklıma şimdilik bunlar geliyor eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D
kolay gelsin..
FW falan kurmadım farklı ama sürekli yeni fw güncellemelerini yapıyorum. Zaten fw leri falan çok sakat bir telefon bi ton hatası var daha. en barizinden biri de kamerada foto çektiikten sonra silmemesi! Neyse konuya gelirsek, w-lan taraması yapıyor bağlantı'dan girersem. Ve ordan bağlanabiliyorum da.

Ayarlardan gelişmiş ayarlar nerde onu anlayamadım kardeş :) birraz açarsan...

İlgin için teşekkürler... Allah razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt