C6-01 Video Çekimde Duraklama.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CnFk

CnFk

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Video Çekimde Duraklama.
c6-01 kullanıyorum çok fotoğraf ve video çeken biri değilim. ama video çektiğimde farkettiğim konu belirli bi süreyi geçtiği zaman videoda duraklama yani kısa süreli bi donma oluyor ve bilgisayara aktardığım zaman yada telden o videoyu seyrettiğim zaman takılan bölümler aynen takılarak gösteriliyor. bunun nedeni nedir acaba bilginiz varmı? belki hafıza kartının doluluğundandır diye düşündüm boş kart taktım aynı yapıyor. 3Gp ve Normal mp4 Çekmeyi Denedim sadece Mp4 Hd durumunda denedim. kullanım klavuzunda yanlış hatırlamıyorsam HD çekimler için MİKRO SDHC(Kart İsmini Yanlış Hatrılıyor Olabilir.) diye bi kartı öneriyor MİKRO-SD ile BU kart arasında ne fark var acaba. aydınlatırsanız beni çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
SDHC hızlı kart demektir... class6 hızında kart alman lazım ;)

CnFk

CnFk

Üye
    Konu Sahibi
anladım. eyw. teşekkürler ederim arkadaşım.

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen hızlı oluyor hatta class 10 kullan tavsiye ederim

synergy11

synergy11

Üye
evet class 10 bulursan iyi olur :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
class10 çok pahalı değmez o kadar parayı bence normal bütçeli kişiler için en uygunu 16gb class6 nazicazne düşüncem budur...

CnFk

CnFk

Üye
    Konu Sahibi
Peki Tahmini Ne kadar Bu Class 6-8-10 kartların fiyatı :)

----------Eklendi @ 23:31:02 ---------- Yazıldı @ 23:28:56 ----------

şimdi baktımda toshibanın 16gb class 10 114 lira civarında

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

ben burdan bunu aldım
76TL:oke:
Marka konusunda için rahat olsun kingston kalitesinde bir kart + zaten kingstonun class6 hızında 16 gb kartı yok :evet:

----------Eklendi @ 12:48:49 ---------- Yazıldı @ 12:46:04 ----------

site güvenilir burası satış sitesi ;)

emincik46

emincik46

Üye
c6-01 bndede var 8gb micro sd kart var hiç donmuo:oke: hemde hd video kayıt yapıorm:aha: yienm var onu cekiorum devamlı :naughty::naughty:donma sıfr:naughty: bi format çek bnce :nono:

pRime.

pRime.

Üye
Bende n85'ten kalma bi 8gb class6 kart var nokia'nın, o işimi görüyor.

CnFk

CnFk

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın Cezzbedici arkadaşım.

Emincik Donma Değil Takılma. 1 Saniye kadar bi takılma oluyor ve bunu 3-4 dakika filan HD video çektikten sonra yapıyor.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
verdiğim linkten o kartı al bence çok işini görecektir:oke:

CnFk

CnFk

Üye
    Konu Sahibi
anlamadığım bide şu konu var HD çekimde çok fazla yer kaplıyor Mikro Sd kartta bu kartı kullanmaya başladığımda O fazla olan boyut düşecekmi yoksa dece hafıza kartının yazma hızımı yükselecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...