C6-01 süper hiz özel yzilim

Sponsorlu Bağlantılar

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
bakarız onuda tema ve görsel farkiyla yaparız

marist

marist

Üye
Teşekkùrler. Ellerine sağlık

niyoo

niyoo

Üye
Arkadaşlar n'olur yardım edin bu CFW'yi yükledikten sonra telefonumu kulaklık veya 5.1'e bağlayınca çok az ses geliyor çıldırmak üzereyim. Ben bu CFW'yi çok sevdim ve değiştirmek istemiyorum...

whakan

Üye
wi-fi bağlı oldu halde interneti girmiyor hiç bir uygulama

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
orjinali hic bozulmamış ben kulanıyorum öyle bi sorun yok heyer olsaydı düzenleme yapardım

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
yakında yazılımı en gelşimi siteye yükliycem beyaz ikonları renkli yapacam deyişliebiler kılasör windows9 glbi

degirmenci01

Üye
hocam arama sırasında etkin aktarmalar yazısı için mod uyguladınmı

djkalpsz

Üye
arkadaşım eline sağlık ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum gayet güzel ve memnunum yazılımdan . Performans ve hız açısından da süper . Harbiden emeğine değmiş .

ts2000

ts2000

Üye
dosyaları mediafire yana yandex disk e filan tek klasör olrak atsan çok güzel olur karışık oluyor biraz böyle

LimePie

LimePie

Üye
ellerine sağlık güzel konu olmuş.

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
:rica:sizler beyendikce ve ben hep yeni şeyler hayal ederek gercekleştirecem hepinize tşekür ederim arkadaşlar

duranihat746

Üye
slm her şeyi tamamladım tam yazılı yükle diyorum ... noktayı tıklayınca ordan hata veriyor acaba sebebi ne dedir .. veya neden hata veriyor...yardımcı olursanız sevinirim...

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
slm her şeyi tamamladım tam yazılı yükle diyorum ... noktayı tıklayınca ordan hata veriyor acaba sebebi ne dedir .. veya neden hata veriyor...yardımcı olursanız sevinirim...

başka bilgisayarda dene olur bazı bilgisayarda difriz veya siystem tam deyil ondan aynı şeyle karşılaştım başka internete gitim ordan haletim

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
vista sistem uyarı dosyalarını rica etsem ayrıca verebilirmisin?

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
resource/avkonsystemsounds/
icindedir

Üst Alt