C6-01 mobil veri kapalı diyor sürekli

• 23 Eylül 2012
  • 2801 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar telefonda mobil veri kapalı uyarısı gelip duruyor bir yerde bişey açık kaldı internete bağlanmaya çalışıyor galiba ama baktım bir türlü bulamadım.Nasıl kapatabilirim onu ?

Yazan: rosedaled3
  2. app stop uygulamasını kullan.bağlantı yöneticisinden bir bak neyin bağlanmaya çalıştığını

3. Bağlantı yöneticisinde ''etkin bağlantı yok'' yazıyor

4. en son ne yükledin veya ayarlar+telefon yönetimi +mobil veri bağlantına bir bak gerektiğinde mi seçili

5. evet ''gerektiğinde''

6. Bazı widgetler güncelleme yapıyor sürekli hava durumu hotmail gibi falan internet bağlantın kapalı olduğunda güncelleme yapmaya çalışıyor ondan dolayı uyarı veriyor

7. mobil veri kapalı olduğu için öyle yazıyor dostum öncelikle internet bağlantın açık olmalı neyin bağlandığını görebilmen için

8. Hotmaile baktım o kapalı ondan değil.
    En son whatsapp yüklemiştim ama onuda hiç kullanmadan silmiştim.

9. öncelikle mobil veriyi aç sonra bağlantı yöneticisinden neyin bağlandığını görebilirsin.

10. Açtım bakınca yine ''etkin bağlantı yok'' yazıyor.Sinir oldum :ağlarım:

11. giriş ekranında neler atamışsın

12. web,mağaza,twitter,facebook,youtube,cnn,e-posta

13. onları ekrandan kaldır arkadaşım cnn ve e posta çoğunlukla onlar yapıyor app stop uygulamasını kullan açık uygulamaları kapatır.

14. dostum çok acele ediyorsun :)
    illaki bağlanacak, demekki bağlantı gerekmiyor... gerektiği zaman görebilirsin neyin bağlandığını

15. Facebook yada twitter'dan dolayı yapıyormuş kaldırdım onları durdu şimdi.
    Tskler ENGIN,yaren_dede :alkis

16. rica ederiz :D

17. keşke kaldırmasaydin hesaplardan çıkış yapsaydın zaten bağlantı istemezdi :)

rosedaled3 bunu beğendi.
  18. tabiri caizse düşe kalka öğrenir :hmmm

yaren_dede bunu beğendi.
  19. :))

20. posta kutusu (mail) tanımladıysan, posta kutusu ayarlarından senkronize sıklığını "el ile" yap.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 12:53