C6-01 Güncelleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Güncelleme Sorunu
Arkadaşlar ben size telefonumun güncellemesi konusunda birşey soracaktım.
Telefonda güncellemeleri kontrol ettiğimde Hiç bir güncelleme yok diyor. Nokia Suite'den de baktığımda hiç bir güncelleme yok. Nokia Suite son sürüm. Telefona daha önce hard fotmat attım sonra tekrar güncelledim ama her zaman *#0000# yaptığımda Son Güncellenme: Güncellenmedi diye yazıyor. Resimde de görebilirsiniz. Bunun sebebi nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Sizin yazılım son sürüm zaten.
"Güncellenmedi" kısmına gelirsek, herkeste aynısı çıkar. Endişelencek durum yok açıkçası.

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Sizin yazılım son sürüm zaten.
"Güncellenmedi" kısmına gelirsek, herkeste aynısı çıkar. Endişelencek durum yok açıkçası.
teşekkürler başka yerde de konu açtım orda da birkaç arkadaş yardimci oldu. Hard format attıktan sonra telefonda değişiklik oldu onları araştırıyorum. Video ve fotoğraf düzenleyici yok. Onu bulmaya çalışıyorum

bayon

Üye
eğer telefondan güncellersen yazılımı orda güncelledigin tarih yazar ama pc den güncelledigin de yazmaz.

mehmett1789

Üye
bendede c6-01 var bunlara artık güncelleme gelmezmi :D

mehmett1789

Üye
Yazılım sürümü
111.040.1511 sürüm son sürüm de artık gelmez heralde refresh geride kaldı :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler başka yerde de konu açtım orda da birkaç arkadaş yardimci oldu. Hard format attıktan sonra telefonda değişiklik oldu onları araştırıyorum. Video ve fotoğraf düzenleyici yok. Onu bulmaya çalışıyorum

video foto duznleyici forumda sis firmatinda mevcut yukleybilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: azattt

Üst Alt