c6-01 evols cwf si sonrası sorun

Sponsorlu Bağlantılar

lili77

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 evols cwf si sonrası sorun
arkadaşlar ben dün evol cfwsini yüklüyordum fakat program hata verdi güncelleme yarıda kaldı dedi kurtarmak için şunları yapın dedi bende yaptım telefonu açtım evols gelmişti ama çoğu uygulumayı yükleyemiyorum unsignedlerin hiçbirini yüklemiyo hatta signed olanlardanda var yüklenmeyen çözümünü bilen yardım edebilirmi?telefonum C6-01 Rm-718

Plesk234

Üye
Bi daha yüklemeyi dene.Bazı C6 larda yarıda kalıyordu ama emin değilim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
verdiği hatayı yaz ve en kolay çözümu cihazı herhangi bir hack konusundan hackle. Yani 5 dakikanı almaz

lili77

Üye
    Konu Sahibi
bide bu cfwleri yükleyince telefon otomatik olarak hacklenmiş oluyormu yoksa yeniden rompatcherden ayarlamamızmı gerekli?Hard format atmadım acaba formatlayıpmı kuruyum sizce yoksa üzerinemi kuruyum?

- - - Eklendi - - -

verdiği hatayı yaz ve en kolay çözümu cihazı herhangi bir hack konusundan hackle. Yani 5 dakikanı almaz
güncelleme yarıda kaldı diye bir pencere çıktı telefonunuzu kurtarmak için bunları yapın diye o talimatları uyguladım açıldı telefon.Ama bi terslik var gibi bide dosya bozuk hatası veriyor .sis ve .sisx lerde

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum cihazı hackle düzelir

haqanguven

haqanguven

Üye
Cfw zaten hacklidir. Kurulmda hata almışsın diye olmamış. Tekrardan at ve ana başlıkta talimatları uygula uygulama yüklerken hiç bir hata almayacaksın...