C6-01 Ekranı parçalandı

Konu Sahibi
C6-01 Ekranı parçalandı
Şimdi gidip yeni telefon alayım mı diye düşünüyorum. Ama ekran kırıldı diye öylece yeni telefon alamam Kaç TL alırlar orijinal ekrana ? Şu an annemin telefonundan yazıyorum.

asigsasi

Üye
Ankara da yan sanayi 50 orjinal 90

Yan sanayi işini görür pazarlık felan 30 belki ama 40a alırsın

salock

Üye
ne güzel işte symbian dan kurtulmak için güzel bir sebep

MaxipmaN

Üye
ikinci elinden pahalıdır at çöpe

Hasand.

Üye
Duzce 40orj yan sanayı 25 tl ben olsam bit pazarindan 5tl calışan durumda tel alırdım

MAERKEK

Moderator
Merhaba arkadaşlar bugün bir X3-02 dokunmatik değişimi gerçekleştirdim. Bitirdim birisinde ekranı parçalanmış C6-01 varmış bakar mısın dedi . Baktım ekran bitik fakat dokunmatiği konusunda şüpheliyim .
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekran ve dokunmatiği bir arada değiştireyim mi ? Yoksa sadece ekran yeterli mi olur ? @sinan yüksel

Ekli dosyalar

Tepkiler: PALA.

PALA.

Üye
Ne desem yalan olur c6 yı sökmedim ekran kırık olsada dokunmatik çalışır diye düşünüyorum masraf çok çıkmasın...

Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ne desem yalan olur c6 yı sökmedim ekran kırık olsada dokunmatik çalışır diye düşünüyorum masraf çok çıkmasın...
Çok çeşitli fiyatlar var . Ekran çalışıyor olsa dokunmatik hakkında bir yorum yapabilirdim fakat durum malum çin malı ekran takmışlar o da patlamış. Bir ekran değiştirelim şimdilik sonrasında dokunmatik lazım olur mu görürüz

Tepkiler: PALA.

PALA.

Üye
Ekran derken dokunmatik ekran panelinide dokunmatik ekranıda değiştirin(kırıksa tabi) montajı kolay bir cihaz değil, kolay gelsin...
Telefonu hiç mi açamıyorsunuz ? Alttaki yesil kırmızı tuşlar açılışta yanarsa ve ekrana görüntü gelmez ise hem dokumatik ekranı hemde paneli değiştirmek gerekir

@MAERKEK Görselleri inceledimde komple değiştirin hasar fazla gibi...

Son düzenleme:
Benim de C6-01'in ortasından cama taş atılmış gibi ekranı kırık ve yaptırmaya 120 tl istemişlerdi.

MAERKEK

Moderator
Benim de C6-01'in ortasından cama taş atılmış gibi ekranı kırık ve yaptırmaya 120 tl istemişlerdi.
Parçaları 55 liraya buldum . Elimden geliyor iyi ki işçilikten kurtarıyoruz telefon sahibi parça fiyatını beğenirse sipariş geçeceğim.

Tepkiler: Cadillac34 ve PALA.

MAERKEK

Moderator
Evet arkadaşlar , işçiliğini kendim yaparak c6-01 ekranı ve dokunmatiği 55 lira maliyetle değiştirdim. Bir Nokia daha hayata döndü.

Ekli dosyalar

Tepkiler: Karacaahmet1993, PALA., Eren Değerli ve 2 diğerleri