c6 01 dokunmatik sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

beycilerlee33

Üye
    Konu Sahibi
c6 01 dokunmatik sorunu.
merhaba arkadaşlar. c6 01 imin yatay modda kullanırken klavyedeki t g b tuşlarına denk gelen bölümü çalışmıyor ayrıca telefonun alttaki tuşuna hafif dokunduğumda normalde dokunarak kullanamadığım o bölüme dokunmuş gibi işlem yapıyor çok sinir bozucu bi durum. sizce sorun yazılımsal mı donanımsal mı ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
donanımsal gibi geldi bana. yani dokunmatikte belli bölgeler algılamıyorsa panel problemli olabilir. düşürme/ çarpma oldu mu hiç

Adilx05

Adilx05

Üye
donanımsal gibi geldi bana. yani dokunmatikte belli bölgeler algılamıyorsa panel problemli olabilir. düşürme/ çarpma oldu mu hiç
Katılıyorum Donanımsal Bir Hatadır Muhtemelen Darbeden Kaynaklıdır Bi Servise Götür Diyebilirim :oke:

beycilerlee33

Üye
    Konu Sahibi
cidden inanamıyorum şu anda kendi kendine düzeldi nasıl oldu bilmiyorum, birden algılamaya başladı. bu sorun yaklaşık 1 haftadır vardı.

aslanbaris

aslanbaris

Üye
benim c6 da elim terli olduğu zaman veya ekran nemli olduğu zaman ekran kendiliğinden dokunmuş gibi algılıyor .peçete ile keranı kurula:

MaxipmaN

Üye
elin telediği için olmuştur jelatin eskiyse değiştir acayip etkiliyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
veya havadan ötürü nemlendi..

beycilerlee33

Üye
    Konu Sahibi
jelatin yok, tekrar başladı aynı sorun.zaman zaman algılıyor kafasına göre. pirinçte mi bekletsem acep :hmmm

MaxipmaN

Üye
basit olcak ama batarya çıkart tak ekranı temiz tut
baktın olmuyo format flasa kadar gider olmadı servise dokunmatik değişir büyük ihtimal

furkan10115330

Üye
aynı sorunu yaşadım dokunmatik donuyordu sadece alttaki tuşlar çalışıyordu banada sudan kaynaklı oldugunu söylediler ama telefonu ıslatmadıgımdan emindim sonrasında ön kamerada çalışmamaya başladı cihazı götürdüm aldığım yere verdim 1 hafta sonra c6-01 in yerine nokia701 yolladılar

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
kardeş gözlükler için özel temizleyici ıslak mendl gibi bi şyelr var onla sil bence aynı sorun c6-01 telimde var :D dedimi yap bence