C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

bycoo32

bycoo32

Üye
Yeniledim kardeşim ama yine olmadi sounds a taşidim dijitalede taşidim music e de taşidim yine olmadi kardeşim

DEMİR_1907

DEMİR_1907

Üye
ALLAH razı olsun kardeş emeğine sağlık telefon düzeldi

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Yeniledim kardeşim ama yine olmadi sounds a taşidim dijitalede taşidim music e de taşidim yine olmadi kardeşim

telefon hafızasında dene bakalım belki hafıza kartınla alakalıdır.

coskun7736

Üye
uzun zamandır bu cwf yi kullanıyorum hiç bir sıkıntı yasamadım Allah razı olsun kardeşim eline emegine sağlık

arkadaşlarda tavsiye ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

coskun7736

Üye
halis abi öncelikle senden özür dilerim benim arkadasımifremi bulmus o yazmıs dha once yazılan tatsız seyleri ben bir sey sormak istiyordum abi ben buna maximod uygulayabilirmiyim bu arada sistem hackli lakin sistem dosyalarında oynama yapamıyorum mesela c resource apss e mıf atamıyorum yardımcı olurmusun

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
halis abi öncelikle senden özür dilerim benim arkadasımifremi bulmus o yazmıs dha once yazılan tatsız seyleri ben bir sey sormak istiyordum abi ben buna maximod uygulayabilirmiyim bu arada sistem hackli lakin sistem dosyalarında oynama yapamıyorum mesela c resource apss e mıf atamıyorum yardımcı olurmusun

uygulayabilirsin ı kısmı orjinal bıraktım herkes kendine göre yapsın diye zaten normalde de yapabilmen için avkon dll dosyasının adını değiştir mesela .dll'yi sil yeniden başlat o şekilde değiştir maximoduda uygulayabilirsin.

coskun7736

Üye
Ellerine saglik ilk bunu yukledim sonra baska xflerde denedim ama en iyisi seninki

by.frozen

by.frozen

Üye
eline sağlık yeni yükledim gayet stabil ve sıkıntısız çalışıyor :)

mbg246

Üye
kardeşim eline sağlık 10 numara olmuş. şimdi yükledim bayağı beğendim. şimdi hemen yeni uygulamalar widgetler yüklicem :) allah razı olsun bu mübarek kadir gecesi güldürdün yüzümü :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: mbg246
emrednz

emrednz

Üye
eline sağlık :tşk:

hakan_0001

hakan_0001

Üye
Merhaba arkadaşlar kendimce bir cfw yapmak istedim hem sade hem modifiyeli bir cfw oldu resimlerde göreceksiniz. Öncelikle belirtmek isterimki birkaç gündür sırf bunun üzerine çalışıyorum her dosya değişiminde flaş attım ekleyip çıkaracaklarımı not tuttum sonra belki arada birşey unutmuş olabilirim diye naviden orjinal dosyaları indirip tekrar sadece düzenleyeceğim yerleri düzenledim ve defalarca flaşladım yazılımda herhangi bir sorun hata yoktur bulursanız bildirirsiniz düzeltiriz. Bunun dışında sizden ricam lütfen şu modu ekle şunu çıkar demeyin bunları kendinizde yapabilirsiniz dediğim gibi kendime yaptım ve forumda çoğu kişiyi tanıyorum beğenenler olacaktır onlarlada paylaşmak istedim resimleri ve özellikleri ekleyeceğim gerisi size kalmış :)

İÇERİK :

* Sistem hacklendi dilediğiniz unsigned uygulamaları widgetleri yükleyebilirsiniz.
* Dolby headphone eklendi.
* Dosya yöneticisinden korumalı nesneler bluetooth ile gönderilebilir.
* Widgetler şeffaf olarak değiştirildi.
* Karşı taraf telefonu açınca titreşim eklendi.
* Klasik mesaj baloncuklarının rengi değiştirildi.
* Orjinale göre telefon hafızası 74 mb daha boş.
* 808 görev yöneticisi eklendi.
* 808 klavye eklendi.
* Metin saati türkçeye çevirildi. ( Mavi renk eklendi. )
* Klasör içinde klasör açma eklendi.
* Menüdeki uygulamaların ismi değiştirilebilir.
* Parça bilgileri düzenleme eklendi.
* Yeniden başlatmada tarayıcı indirmeye devam eder.
* Kinetik kaydırma eklendi. ( Menü kaydırırken kasma giderildi )
* Arama süresi açık olarak ayarlandı.
* Kilit ekranı saatinin rengi değiştirildi. ( Popupclock )
* Ekolayzer eklendi.
* Sonradan joshlog modu uygulanabilir.
* Sözlüğe Türkçe dil eklendi.
* Fm radio arka planı değiştirildi.
* Büyük analog saat angry birds olarak değiştirildi.
* Yazılımda en ufak reklam bulunmaz.
* Udadan bütün gereksiz uygulamalar silinip telefon hafızasında yer açılmıştır böylece hafıza dolu uyarısı almanız çok zordur hatta almazsınız diyebilirim. ( Microsoft apps ve bileşenleri, Cnn, Psiloc world traveler, ovi müzik, nat geo ). Cfw'ye ek program gömmedim sonuçta isteyen oluyor istemeyen oluyor şahsen bende telefon hafızasını doldurmak istemedim forumda bütün uygulamalar var zaten isteyen istediğini yükleyebilir.

GÜNCELLEME İLE GELEN YENİLİKLER
* Açılışta ovi imzalama, mesaj gönderme kapatılıdı
* Açılıştaki bütün uygulamalar kapatılarak hızlı başlat sağlandı.
* Arka planda çalışan uygulamalar kapandı buna bağlı olarak şarj süresi arttı.
* Mini müzik çalar eklendi widgeti şeffaf olarak değiştirildi.
* Müzik çalar ekran koruyucu eklendi
* Tarayıcı açılış sayfa google yapıldı.
* Rompatcher kaldırıldı.
* Analog saat değiştirildi.
* Fm radyo arka planı değiştirildi.
* Bluetooth ile alınan dosyaların artık bluetooth klasöründe.
* Hatalı mobil veri widgeti düzeltildi takıma eklendi.
* Eksik kalan widgetlerin hepsi şeffaflaştırıldı. ( Mobil veri, e-mail, müzik çalar, tercih, rss, ajanda... )

Evet arkadaşlar yeni güncelleme geldi eksik kalan modlar ve widgetler düzeltildi widget eklemedim çünkü herkes her widgeti kullanmıyor bir de widgetlerin yeni sürüm çıktığında falan sıkıntı yaşanabiliyor bu yüzden sayfa sonunda moderatörlerimizden yaren_dedenin açtığı widget konusu var linkini verdim ordan istediğiniz indirir sis olarak yükleyebilirsiniz. Kendisinede ayrıca teşekkür ederiz sizde beğenilerinizi, teşekkürlerinizi eksik etmeyin iyi günlerde kullanın.

Buyrun CFW indirme linki

Şimdide size bazı işinize yarar linkler vereceğim.

Alttaki linkten cfw yüklemek ve flaş atmak için bütün gerekli programları bulabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-si...nlemek-icin-tum-programlar-burada-689292.html

Alttaki linkten belle için bütün programları bulabilirsiniz konuda link hangi gün verilmişse o günden en geç 1 gün sonra bu konuda paylaşılmıştır. Eğer en son çıkanları görmek isterseniz konuda sonuncu sayfalara bakın.
http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...ayalim-linksiz-mesajlar-silinecek-631832.html

Alttaki linkte yaren_dede'nin üst konusu var cfwyi yükledikten sonra bu konuda istediğiniz duvar kağıtlarını indirip kullanabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-wa...06-09-2012-guncellendi-sayfa-14-a-667267.html

Alttaki linkten nasıl flaş atacağınızı resimli olarak öğrenebilirsiniz C6-01 üzerinden anlatılmıştır.
http://www.maxicep.com/modifikasyon...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-582808.html

Bu da son olarak index konusu aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/yardim-destek-ve-modifiye-konulari-index-690945.html

http://www.maxicep.com/symbian-3-wi...24-09-2012-orjinal-mifler-eklendi-691930.html

moderatör arkadaşlar olsun üye arkadaşlar olsun herkesin açtığı konulardan faydalandık yardımcı olan emeği olan olmayan herkese teşekkür ederim iyi kullanımlar dilerim iyi forumlar.

kardeşim ellerine sağlık yanlız bütün modifiye fw lerde olan sorun bundada var skype uygulaması ve ttpod çalıştırırken programdan atıyor bu sorunda giderse harika olur

saygılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkadaşlar Ben Bu Cfw yi Yüklemek İstedim Fakat Yükleyemedim. Sadece Phoenix İle Olan İşlemi Yaptım. Ve Bilgisayarımda İnternet Bağlantısı Yoktu. Error Dedi ve Seeneklerde Usb Kablosu, Batarya Çıkarma Gibi Uyarılar Vardı. Usb Kablosunu Çıkardım ve Anlatımda ki Gibi Telefonu Kapatarak Tekrar Denedim Ama Olmadı. Sorun Ne Olabilir ? Acaba Phoenix Sürümünden Kaynaklanan Bi Sorun mu ? Bilgisi Olan Arkadaşımız Bana Ulaşabilir mi Acaba ?

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
Merhaba arkadaşlar kendimce bir cfw yapmak istedim hem sade hem modifiyeli bir cfw oldu resimlere göreceksiniz. Öncelikle belirtmek isterimki birkaç gündür sırf bunun üzerine çalışıyorum her dosya değişiminde flaş attım ekleyip çıkaracaklarımı not tuttum sonra belki arada birşey unutmuş olabilirim diye naviden orjinal dosyaları indirip tekrar sadece düzenleyeceğim yerleri düzenledim ve defalarca flaşladım yazılımda herhangi bir sorun hata yoktur bulursanız bildirirsiniz düzeltiriz. Bunun dışında sizden ricam lütfen şu modu ekle şunu çıkar demeyin bunları kendinizde yapabilirsiniz dediğim gibi kendime yaptım ve forumda çoğu kişiyi tanıyorum beğenenler olacaktır onlarlada paylaşmak istedim resimleri ve özellikleri ekleyeceğim gerisi size kalmış :)

İÇERİK :

* Sistem hacklendi dilediğiniz unsigned uygulamaları widgetleri yükleyebilirsiniz.
* Dolby headphone eklendi.
* Dosya yöneticisinden korumalı nesneler bluetooth ile gönderilebilir.
* Widgetler şeffaf olarak değiştirildi.
* Karşı taraf telefonu açınca titreşim eklendi.
* Klasik mesaj baloncuklarının rengi değiştirildi.
* Orjinale göre telefon hafızası 74 mb daha boş.
* 808 görev yöneticisi eklendi.
* 808 klavye eklendi.
* Metin saati türkçeye çevirildi. ( Mavi renk eklendi. )
* Klasör içinde klasör açma eklendi.
* Menüdeki uygulamaların ismi değiştirilebilir.
* Parça bilgileri düzenleme eklendi.
* Yeniden başlatmada tarayıcı indirmeye devam eder.
* Kinetik kaydırma eklendi. ( Menü kaydırırken kasma giderildi )
* Arama süresi açık olarak ayarlandı.
* Kilit ekranı saatinin rengi değiştirildi. ( Popupclock )
* Ekolayzer eklendi.
* Sonradan joshlog modu uygulanabilir.
* Sözlüğe Türkçe dil eklendi.
* Fm radio arka planı değiştirildi.
* Büyük analog saat angry birds olarak değiştirildi.
* Yazılımda en ufak reklam bulunmaz.
* Udadan bütün gereksiz uygulamalar silinip telefon hafızasında yer açılmıştır böylece hafıza dolu uyarısı almanız çok zordur hatta almazsınız diyebilirim. ( Microsoft apps ve bileşenleri, Cnn, Psiloc world traveler, ovi müzik, nat geo ). Cfw'ye ek program gömmedim sonuçta isteyen oluyor istemeyen oluyor şahsen bende telefon hafızasını doldurmak istemedim forumda bütün uygulamalar var zaten isteyen istediğini yükleyebilir.

GÜNCELLEME İLE GELEN YENİLİKLER
* Açılışta ovi imzalama, mesaj gönderme kapatılıdı
* Açılıştaki bütün uygulamalar kapatılarak hızlı başlat sağlandı.
* Arka planda çalışan uygulamalar kapandı buna bağlı olarak şarj süresi arttı.
* Mini müzik çalar eklendi widgeti şeffaf olarak değiştirildi.
* Müzik çalar ekran koruyucu eklendi
* Tarayıcı açılış sayfa google yapıldı.
* Rompatcher kaldırıldı.
* Analog saat değiştirildi.
* Fm radyo arka planı değiştirildi.
* Bluetooth ile alınan dosyaların artık bluetooth klasöründe.
* Hatalı mobil veri widgeti düzeltildi takıma eklendi.
* Eksik kalan widgetlerin hepsi şeffaflaştırıldı. ( Mobil veri, e-mail, müzik çalar, tercih, rss, ajanda... )

Evet arkadaşlar yeni güncelleme geldi eksik kalan modlar ve widgetler düzeltildi widget eklemedim çünkü herkes her widgeti kullanmıyor bir de widgetlerin yeni sürüm çıktığında falan sıkıntı yaşanabiliyor bu yüzden sayfa sonunda moderatörlerimizden yaren_dedenin açtığı widget konusu var linkini verdim ordan istediğiniz indirir sis olarak yükleyebilirsiniz. Kendisinede ayrıca teşekkür ederiz sizde beğenilerinizi, teşekkürlerinizi eksik etmeyin iyi günlerde kullanın.

Buyrun CFW indirme linki

Şimdide size bazı işinize yarar linkler vereceğim.

Alttaki linkten cfw yüklemek ve flaş atmak için bütün gerekli programları bulabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-si...nlemek-icin-tum-programlar-burada-689292.html

Alttaki linkten belle için bütün programları bulabilirsiniz konuda link hangi gün verilmişse o günden en geç 1 gün sonra bu konuda paylaşılmıştır. Eğer en son çıkanları görmek isterseniz konuda sonuncu sayfalara bakın.
http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...ayalim-linksiz-mesajlar-silinecek-631832.html

Alttaki linkte yaren_dede'nin üst konusu var cfwyi yükledikten sonra bu konuda istediğiniz duvar kağıtlarını indirip kullanabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-wa...06-09-2012-guncellendi-sayfa-14-a-667267.html

Alttaki linkten nasıl flaş atacağınızı resimli olarak öğrenebilirsiniz C6-01 üzerinden anlatılmıştır.
http://www.maxicep.com/modifikasyon...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-582808.html

Bu da son olarak index konusu aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.
http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/yardim-destek-ve-modifiye-konulari-index-690945.html

http://www.maxicep.com/symbian-3-wi...24-09-2012-orjinal-mifler-eklendi-691930.html

moderatör arkadaşlar olsun üye arkadaşlar olsun herkesin açtığı konulardan faydalandık yardımcı olan emeği olan olmayan herkese teşekkür ederim iyi kullanımlar dilerim iyi forumlar.
kardeşim ben nokia 700 modeline cfw atmak istiyorum phonixile yapmam gerekiyormuş sende bilirsin zaten ancak pohonix kurdum ama bn telin bilgilerini görmüyorne yaptıysam baglana madım bana yardımcı olurmusun

emcey_28

Üye
babalar bende telefonumu modifiye etmek istiyorum banada yardımcı olurmusunuz ya :D daha önce hiç yapmadım lütfen bi elatında benim telefonda az kullanışlı olsun yardımlarınızı bekliyorum (c6-01) admin baba özellikle senden

ibrahimşeker

Üye
Şarjı nasıl ? Evols çok şarj yiyor, önceden 16-18 saat giderken evolsu yükleyince 9-10 saat idare etmiyor hiç kullanmadığım halde. Bunu yüklesem şarj sorunu olmaz demi ?

Edit: birde phoenix de ''yazılım sıfırla'' ile yapacam daha iyi olur galiba

Üst Alt