C6-01 7. Kattan düştü acilllll!

Sponsorlu Bağlantılar

inekler2323

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 7. Kattan düştü acilllll!
1 sene önce teknosadan c6-01 telefon aldım malesef kardeşim bugün 7. kattan aşağı attı telefon tuzla buz oldu ekran falan hep dağıldı daha 1 sene garantisi var ama arkadaşlar garanti kapsamında değil dediler sizce teknosaya garantiyemi veriyim yoksa herhangibir telefoncuya mı veriyim? lütfen yardımcı olun

marist

marist

Üye
Bencede garanti kapsamına girmez. Çünkü sorun telefondan değil , kardeşinin onu atmasında..
Sen yinede araştır olmadı mecbur telefoncuya vereceksin. Eğer çok fazla masraflı olacaksa yapmamanı öneririm çünkü symbian öldü.

MaxipmaN

Üye
20 lira fazla verip teknosaya verirdim ben telefoncuya güvenim yok

tarık_07

Üye
1 sene önce teknosadan c6-01 telefon aldım malesef kardeşim bugün 7. kattan aşağı attı telefon tuzla buz oldu ekran falan hep dağıldı daha 1 sene garantisi var ama arkadaşlar garanti kapsamında değil dediler sizce teknosaya garantiyemi veriyim yoksa herhangibir telefoncuya mı veriyim? lütfen yardımcı olun

Kullanıcı hatasıdır, granti kapsamına girmez.O telefonu tekrar toparlamak sana pahalıya maal olur.Ona vereceğin tamir masrafıyla, üzerine koy bi miktardaha yeni bi telefon al.

messevim

messevim

Üye
o telefonun mecali kalmamıştır bence. Hurda niyetine telefoncu ver.

inekler2323

Üye
    Konu Sahibi
daha telefonu aldığımda 9 ay oldu gözüm gibi bakıyodum yazık oldu

lolaman

lolaman

Üye
Benim kuzenimin kardeşi e250 yi 7. kattan attı telefonun ekranı hafif çatladı o kadar

inekler2323

Üye
    Konu Sahibi
bence de yaa teknosaya veriyim

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İyiki gökdelende oturmuyorsunuz :ehe

• Beğen
Tepkiler: -Hokage-

bayon

Üye
şimdi telefonu garanti de yaptırsan para vereceksin haliyle kullanıcı hatası olduğu için ama garantin devam edecek şimdi başka yere yaptırırsan hem garanti gidecek hemde yan sanayi parça takacak karar senin

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
şimdi telefonu garanti de yaptırsan para vereceksin haliyle kullanıcı hatası olduğu için ama garantin devam edecek şimdi başka yere yaptırırsan hem garanti gidecek hemde yan sanayi parça takacak karar senin

aynen öyle :oke:

cyber

cyber

Üye
Benimde 6. Kattan aşağı düşmüştü geçen yıl 130 tl ye yaptırdım serviste

Anil-D

Anil-D

Üye
bence garantiye ver para verirsin ama garanti bitmez

-Hokage-

-Hokage-

Üye
yaptrma. Servis oyuyo bendn sylemesi çok tuzlu. Önkamera+menü tuşu ledini 243 tl masraf çektiler. Telefon zaten en fazla 350-400 tl. Bence degmez hurda ya da 2. El parça için telfoncuya ver onu yeni telefon al

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Git ölü fiyatına telefoncuya sat yeni bir telefon al

Anil-D

Anil-D

Üye
alabilirsinde

inekler2323

Üye
    Konu Sahibi
garantiye verdim 300 tlden aşağı olmaz dedi ama yinede servise gönderdim umarım ucuza gelir yoksa yaptırmıycam zaten

bycoo32

bycoo32

Üye
telefoncuya nıye guvenmezsınız bılmem ama ben telefoncuyum. Garantıye gırmıcek telefonun para karsılıgı yapalım dıye maıl gelıcek yada arıyacaklar kardesım. Servısın dedıgı paranın yarısına telefoncu yapar telefonunu. Yanlız telefonunu gormek lazım randıman verılmıcek bır tamır ıslemı varsa yaptırma. Ayrıca servıste parca degısımı musterı kaynaklı ve para karsılıgı ıle yapılırsa telefonun garantısı bıter sadece takılan malzeme ıcın 6 ay parca garantısı verılır.gecmıs olsun kardesım

Üst Alt