C5-03'e CFW Çok yakında Geliyor (PHNT)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
Ben de :naughty:

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
İnşallah her şey gelir:d:

Krofessional

android 2.2 <3

umut681

umut681

Üye
çok beklersiniz beyler hiçbir şey gelmeyecek.telefon çıkalı 1 yıl oldu zaten.

umut681

umut681

Üye

Sen ne saçmalıyosun ya. Konuyu bilmiyosun teli bilmiyosun.biri şuna anlatsın

Neyini bilmcem yha hani aylardır ortada birşey yok birşey söyleyince zorunuza gidyor phntde bceremedi yada ugraşan yok.daha adam akıllı hack ble yok.ben daha da gelecegni sanmyrum nokia sınırlamıs işte smdiye yaplsa yaplrdı cfw.

'Patron

'Patron

Üye
Neyini bilmcem yha hani aylardır ortada birşey yok birşey söyleyince zorunuza gidyor phntde bceremedi yada ugraşan yok.daha adam akıllı hack ble yok.ben daha da gelecegni sanmyrum nokia sınırlamıs işte smdiye yaplsa yaplrdı cfw.
Daha telefona 1-2 tane güncelleme geldı . Tabiki daha gelicek. Evet hack yok çunkı modlayanlardan c5-03 kullanan yok. Anladın mı ?

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi

Nokia N8'inde CFW koruması bulunuyordu. Ne oldu? KIRILDI! Tek sorun C5-03'ün modderların elinde olmaması. Yapabilirler ama teste ihtiyaçları var. Onu da internet üzerinden yapamazlar ya.

Ayrıca, şu üstte üç mesajda ne yazmıştınız ki silindi?

'Patron

'Patron

Üye
Nokia N8'inde CFW koruması bulunuyordu. Ne oldu? KIRILDI! Tek sorun C5-03'ün modderların elinde olmaması. Yapabilirler ama teste ihtiyaçları var. Onu da internet üzerinden yapamazlar ya.

Ayrıca, şu üstte üç mesajda ne yazmıştınız ki silindi?
boşver.arkadaş takılıyor oyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt