C5-03 Yeni Düzenlenmiş Ev Ekran Modu+ Belle Topbar

Sponsorlu Bağlantılar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Yeni Düzenlenmiş Ev Ekran Modu+ Belle Topbar
http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...c-122-mb-ofw-v23-0-015-27-11-12-a-728443.html

bu ofwde sorunsuz çalışmaktadır.

evet telefonun ev ekranı,menü,uygulamalar gibi aklınıza hangi ekran gelirse artık s^3 tarzı topbar görünümüne sahip olacak.

topbar konusu daha önce Süleyman tarafından açılmıştı.
ancak forumda böyle bir konu görmedim daha önce.

daily mobile forum'dan aldığım bir uygulama ile artık ev ekranındaki saat,operatör,batarya kısımları tamamen kalkıyor. alta bakarsanız detaylı anlatım olsun diye birçok ekran görüntüsü aldım.

indirdiğiniz dosya içindeki patches klasörünü hafıza kartına atın.
telefonunuzda Rom Patcher kurulu olmalı ve yamaları aktif edip otomatik başlata alın.

Belle TopBar v3.0 Beta r2 C5-03
HS no2- remove battery clock

uygulamalarını sırasıyla kurun.

telefonunuzu yeniden başlatın.
belle topbar ayarlarını ekran görüntüsündeki gibi yapın.
ev ekranını değiştirdiğinizde farkı göreceksiniz zaten.
(her yeniden başlatmanızda ev ekranı değiştirmelisiniz)
Başka telefonlarda çalışırmı bilemem deneyin ama :oke:
Teşekkür et butonuna tıklamayı unutma :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: abdulbaki123, JaggerJack ve gezegen5271

Süleyman

Süleyman

Üye
teşekkürler :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

• Beğen
Tepkiler: gezegen5271 ve Süleyman
warriorname

warriorname

Üye
yani cfw yüklemeye gerek yok mu?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Haci ben belle topbar-ı telefona yüklüyorum ama yakınlık sensörünü aktif edince belle topbar daha açılmıyor.Bu yakınlık sensoru ne ıse yarıyor ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Haci ben belle topbar-ı telefona yüklüyorum ama yakınlık sensörünü aktif edince belle topbar daha açılmıyor.Bu yakınlık sensoru ne ıse yarıyor ?

onu açmasan da olur bende anlamadım zaten ne işe yaradığını :)

aga_0074

aga_0074

Üye
:tşk:

Sofokosyan

Sofokosyan

Üye
Kardeşim kusura bakma benden belki bıkmışsındır ama yükledim 2 saat fln kullandım sonra açılmadı ikonundan girmeye çalışıyorum olmuyo ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim kusura bakma benden belki bıkmışsındır ama yükledim 2 saat fln kullandım sonra açılmadı ikonundan girmeye çalışıyorum olmuyo ?

yok önemli değil :)

HS no2- remove battery clock programını kurduktan sonra yeniden başlattın mı? normalde bu uygulamayı kurunca bahsettiğin sorun çözülüyor.

İşlemleri doğru yaptığına eminsen eğer;
C:/Data/Belle_TopBar/ altında bulunan settings.txt dosyasını sil sorunun düzelir. ama üstteki yazdıklarımı doğru yaptıysan böyle bir sorun ile karşılaşmaman gerekir.

Sofokosyan

Sofokosyan

Üye
saol sorunu çözdüm ama şimdide böyle bi sorun var

Yardımm ???

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
alttaki resimdeki gibi olunca ev ekranında değişiklik yapmalısın. bak ilk sayfaya yazmıştım tam okusan sorunlarla karşılaşmayacaksın her yeniden başlatmanda ev ekranını değiştirmen gerekli :oke:

Sofokosyan

Sofokosyan

Üye
Kardeşim çok saol kusuruma bakma ben çok okumayı seven biri değilim de :tşk:

Sofokosyan

Sofokosyan

Üye
Doğrudur.

NextWorld

NextWorld

Üye
arkadaşım yama müzik çaların listesini bozuyor altta başluk kalıyl birde dosya yöneticisine girdiğin de listeyi kaydırınca telefon bi kasıyor ki
Tel restart atcan

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yama müzik çaların listesini bozuyor altta başluk kalıyl birde dosya yöneticisine girdiğin de listeyi kaydırınca telefon bi kasıyor ki
Tel restart atcan

doğru müzik çalar listesini bozuyor o yama ile alakalı onu ben yapmadım :) düzenleyeyim dedim ama yapamadımda.
diğer bahsettiğin sorunla bu zamana kadar hiç karşılaşmadım. en azından benim ofw'de böyle bir sıkıntı yok dostum.

sena5135

sena5135

Üye
bo modda oyunlar kasıyo :(

Üst Alt