C5-03 modlar cfwlerle ilgili sorularınızı isteklerinizi sorun :)

Sponsorlu Bağlantılar

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 modlar cfwlerle ilgili sorularınızı isteklerinizi sorun :)
konu c5-03 lütfen başka soru sormayın :)

kaanblood

Üye
benim bir tek isteiğim olacaktır.
geçenlerde wp8 apollo cfw si attım telefonuma gayette memnunum ama daha öncelerdende olduğu gibi şimdide olduğu gibi Twitter'e fotoğraf yüklemek istiyorum acaba bununla ilgili bir program vb. var mı acaba?

Akıncı

Akıncı

Üye
geçenlerde wp8 apollo cfw si attım telefonuma gayette memnunum ama daha öncelerdende olduğu gibi şimdide olduğu gibi Twitter'e fotoğraf yüklemek istiyorum acaba bununla ilgili bir program vb. var mı acaba?
forumda bulunuyor olması lazım s60v5 uygulamaları bölümünden bulabilirsin

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi

begendigine sevindim . istedigin sey her yerde mevcut kucuk bi aramayla bulabilirsin

- - - Eklendi - - -

forumda bulunuyor olması lazım s60v5 uygulamaları bölümünden bulabilirsin

yonlendirmn icin tsk

sena5135

sena5135

Üye
buyur sürümdür rahat rahat kullan :D:D

kaanblood

Üye
Öncelikle hem CFW on numar sonralıkla verdiğiniz program on numara bunun için hepinize teşekkürler. :)
Fakat nasıl foto atacağımı çözemedim yardımcı olabilecek var mı acaba?

sena5135

sena5135

Üye
Sağolasın kardeş :)
kendi uploadım olunca :D

- - - Eklendi - - -

Öncelikle hem CFW on numar sonralıkla verdiğiniz program on numara bunun için hepinize teşekkürler. :)
Fakat nasıl foto atacağımı çözemedim yardımcı olabilecek var mı acaba?
kardeşim verdiğim uygulamdan bahsediyosan altta images yazıyo senin telefonunda bulunan fotolar var oraya girip istediğin fotoyu seçiyosun ondan sonra post&tweet butonuna bastınmı twitterına gönderiyo daha doğrusu tweetliyo

kaanblood

Üye
tam bende buldum yazacaktım valla çok hızlısın çok teşekkürler :) eksik olmayın valla yaa :) şimdi daha çok sevmeye başladım telefonumu :)
WP8 Apollo CFW si var birde benim canım olan Twitter'e foto yükleyebiliyorum daha ne isterim :)

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
kendi uploadım olunca :D

- - - Eklendi - - -

kardeşim verdiğim uygulamdan bahsediyosan altta images yazıyo senin telefonunda bulunan fotolar var oraya girip istediğin fotoyu seçiyosun ondan sonra post&tweet butonuna bastınmı twitterına gönderiyo daha doğrusu tweetliyo

Sıkıntı yok böyle devam :)

- - - Eklendi - - -

tam bende buldum yazacaktım valla çok hızlısın çok teşekkürler :) eksik olmayın valla yaa :) şimdi daha çok sevmeye başladım telefonumu :)
WP8 Apollo CFW si var birde benim canım olan Twitter'e foto yükleyebiliyorum daha ne isterim :)

Hayırlısı :)

sena5135

sena5135

Üye

Ne diyim hız benim işim:P sonradan bulma senin:D

kaanblood

Üye
haha :) saolun valla ya çok işime yarıyor :) face twitter foursquare bi programda daha ne isterim :D

Üst Alt