[C5-03] Geliştirilmiş Core Ve Rofs2 Dosyaları v23.0.015

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
[C5-03] Geliştirilmiş Core Ve Rofs2 Dosyaları v23.0.015
İsteyen bir kaç arkadaş vardı özelden ulaştırıcağıma diğer arkadaşlarında faydalanmasını istedim. Telefonum olmadığı için deneyemedim fakat v22 için yapmıştım ve buda aynı o şekil düzenlendi hiç bir fark yok. Rofs2 boyutu 108 mb [ tam doldurmayın en az 1-2mb kalsın]

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Çok saol abi. Hepsini rofs2 de birlestirdin mi yoksa normaller mi?

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Birleştirdim. Dene bi de çalışıyormu

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Mobilim. Yarın denerim.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
çalışmazsa bende de var yayınlayabilirim :oke:
bu arada teşekkürler

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Sendeki çalışıyormu :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
O halde bu çalışmaz ise konuya seninkini koyarız izin verirsen

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
tabiki deneyen olsun çalışmazsa söylemen yeterli upload edip linki sana veririm aynı konudan devam eder :oke:

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Rica etsem sen deneyemezmisin :D

üzgünüm hacı ya flaşlamak zoruma gidiyor artık, cfwden yeniden başlatı silcem o bile zoruma gidiyor düşün yani :)

birde şunu belirteyim bendekinin içi tamamen boş modlama yaparken birini boş bırakıp digerinden aktarıyordum falan tamamen boş yani belirteyimde :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi

üzgünüm hacı ya flaşlamak zoruma gidiyor artık, cfwden yeniden başlatı silcem o bile zoruma gidiyor düşün yani :)

birde şunu belirteyim bendekinin içi tamamen boş modlama yaparken birini boş bırakıp digerinden aktarıyordum falan tamamen boş yani belirteyimde :)

Sağlık olsun napalım :D bu olmuyor ise sen arkadaşların kullanıcağı bir biçime getirip verirsin işte bende senin adına bu konuya koyarım :) satmayaydım şu telefonu denerdim işte

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Sağlık olsun napalım :D bu olmuyor ise sen arkadaşların kullanıcağı bir biçime getirip verirsin işte bende senin adına bu konuya koyarım :) satmayaydım şu telefonu denerdim işte

al işte adamın düşündüğü üzüldüğü şeye bak s2 almış c5-03 şeyi şey yapıyon engin olmuyor valla bende ilk fırsatta satcam :)
tabiki yaparım o konuda sıkıntı olmaz :oke:

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi

al işte adamın düşündüğü üzüldüğü şeye bak s2 almış c5-03 şeyi şey yapıyon engin olmuyor valla bende ilk fırsatta satcam :)
tabiki yaparım o konuda sıkıntı olmaz :oke:

s2 yi aldım diye değil ya sadece c5-03 ü satmasaydım diye dedim en azından zaman geçirirdim böyle şeylerle s2 ile pek uğraşmıyorum :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
s2 yi aldım diye değil ya sadece c5-03 ü satmasaydım diye dedim en azından zaman geçirirdim böyle şeylerle s2 ile pek uğraşmıyorum :)

uğraşıp birşeyler yapmak güzel ama işte ama bunun her yeri yapılı olsa ne yazar :)

s2'ye angry birds'i atıcan vihuvvv diye uçuracan kuşları sağa sola :kop::kop2:

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi

uğraşıp birşeyler yapmak güzel ama işte ama bunun her yeri yapılı olsa ne yazar :)

s2'ye angry birds'i atıcan vihuvvv diye uçuracan kuşları sağa sola :kop::kop2:

Ben oyun pek oynamıyorum telefonla hatta pek değil hiç oynamıyorum :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Ben oyun pek oynamıyorum telefonla hatta pek değil hiç oynamıyorum :)

android'i bulcam angry birds'in o keyfini yaşamıycam öyle mi yok hacı bi defa bitiririm oyunu zaten başkada güzel oyun yok :)

dediğime bakma bende oynamam fazla :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi

android'i bulcam angry birds'in o keyfini yaşamıycam öyle mi yok hacı bi defa bitiririm oyunu zaten başkada güzel oyun yok :)

dediğime bakma bende oynamam fazla :)

Ne gerek varki zaten aç pc yi oyna :D

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
ben sana küstüm hacıı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt