c5-03 den İphone geçiş

• 9 Mart 2013
  • 546 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Oncelikle herkeze slmlar
    ben c5-03 kullanıyorum 2 gun sonra babam almanyadan doncek ama iphone 4 yada iphone 4s getircek
    s60v5 den iphone terfi etikten sonra sorunsuz kullanmam icin bana ne onerirsiniz :D

Yazan: exeli258
  2. bence hiç zor olmayacak IOS basit bir sistem.Dokunmatiği c5'e göre daha iyi hiçbir sorun yaşamazsın.Ama naparsan yap JB'leme . 25pp den istediğin oyunu bedavaya yükle.

3. jb ve 25pp nedir hic ıphone kullanmadım yabancısıyım bu yuzden buraya yardm :D

4. Kardeşim bende C5-03 ten iPhone ye geçiş yaptım gerçekten symbian a göre daha stabil ve güvenlik düzeyi en üst düzeyde işletim sistemine sahip bir cihaza sahip oluyorsun +özelliklerini söylemiyorum bileç Sorduğun soruya gelecek olursak : JB (JailBreak) kelimesini kısaltmasıdır. Ve biz buna aramızda kırma işlemi diyoruz ve sana en basit şöyle anlatabilirm : S60V5 sertifika hatasına yaptığın çözüm gibi bir olay ama farklı şekilde yapılıyor. Ve 25PP ise JB yapmana gerek kalmadan ücretli - ücretsiz uygulama yükleyen bir nevi iTunes te denebilir.

exeli258 bunu beğendi.
  5. saol burak kardesm :D

6. Hele sen telefonu eline alda sonra hallederiz onları dereyi görmeden paçaları sıyırmayalım...

7. Rica ederim.

8. istigin almak olsn aksam almanyadan gelmese bile o tel alincak yanı :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 18:04