c5-03 den İphone geçiş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
exeli258

exeli258

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 den İphone geçiş
Oncelikle herkeze slmlar
ben c5-03 kullanıyorum 2 gun sonra babam almanyadan doncek ama iphone 4 yada iphone 4s getircek
s60v5 den iphone terfi etikten sonra sorunsuz kullanmam icin bana ne onerirsiniz :D

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
bence hiç zor olmayacak IOS basit bir sistem.Dokunmatiği c5'e göre daha iyi hiçbir sorun yaşamazsın.Ama naparsan yap JB'leme . 25pp den istediğin oyunu bedavaya yükle.

exeli258

exeli258

Üye
    Konu Sahibi
bence hiç zor olmayacak IOS basit bir sistem.Dokunmatiği c5'e göre daha iyi hiçbir sorun yaşamazsın.Ama naparsan yap JB'leme . 25pp den istediğin oyunu bedavaya yükle.

jb ve 25pp nedir hic ıphone kullanmadım yabancısıyım bu yuzden buraya yardm :D

burakicyar

Üye

jb ve 25pp nedir hic ıphone kullanmadım yabancısıyım bu yuzden buraya yardm :D

Kardeşim bende C5-03 ten iPhone ye geçiş yaptım gerçekten symbian a göre daha stabil ve güvenlik düzeyi en üst düzeyde işletim sistemine sahip bir cihaza sahip oluyorsun +özelliklerini söylemiyorum bileç Sorduğun soruya gelecek olursak : JB (JailBreak) kelimesini kısaltmasıdır. Ve biz buna aramızda kırma işlemi diyoruz ve sana en basit şöyle anlatabilirm : S60V5 sertifika hatasına yaptığın çözüm gibi bir olay ama farklı şekilde yapılıyor. Ve 25PP ise JB yapmana gerek kalmadan ücretli - ücretsiz uygulama yükleyen bir nevi iTunes te denebilir.

• Beğen
Tepkiler: exeli258
exeli258

exeli258

Üye
    Konu Sahibi
saol burak kardesm :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Hele sen telefonu eline alda sonra hallederiz onları dereyi görmeden paçaları sıyırmayalım...

exeli258

exeli258

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt