C5-03 Açılmıyooorr

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Açılmıyooorr
İllk önce konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Geçenller başarılı bir şekilde cfw attım. Telefonum açıldı sorunsuz çalışıyordu.Bir arkadaşın v23 geldi yazısını görünce bakmalıyım dedim. Navifirm den gerekli dosyaları indirip Phoenix ile başarılı bir şekilde v22 OFW ye dönüş yaptım.V23 güncellemesi yaptım ama beğenmediğim için tekrar v22 ye dönüp cfw atmaya karar verdim. Bu sefer beceremedim. V22 ye dönerken flashlama hata verdi yarıda kaldı.Sanırım USB okumuyor.Anlayamadım bir türlü. Tekrar tekrar deniyorum ama olmuyor ne yapmalıyım? Buyrun buda hata :

Flashing finalizations failed. Do you like to retry finalizing?

HRESULT 0x8421001c (-2078212068)

Frimware: Cannot verify communication to phone after flashing. Make sure that phone booted up correctly and retry.

hizan

hizan

Üye
arkadaşım senin telefonda versiyon düşürme kesinlikle olmuyor telefonun dead olmuş yani yarı ölü moduna geçmiş.

kurtarmak için en son yani en yüksek yazılımı yüklemen gerek başka türlü olmaz yapamazsan bana özelden pm at.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Çok defa denedim ama sonuç alamadım. v22 yüklemeye çalışıyorum olmuyor.. yarıda kesiliyor flashlama işlemi. olmassa nokia mağazasına götürücem telefonu artık başka çare yok.

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
arkadaşım benim telefonda da böyle oldu. daha geçen hafta geldi . Servise vermek zorundasın anakartı değiştirecekler geçmiş olsun.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Peki fiyat durumları nasıl? Servise vermeyi düşünüyorum...

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
C5-03 V23 ile Flash Atman gerek kardeş!

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
v23 Dosyalarını Navifirm de bulamadım..Eğer sen bulabilirsen özelden yazabilir misin kardeşim?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arkadaşın söylediği gibi v23 flashla sorunun düzelir

• Beğen
Tepkiler: ankarali6600
Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Tamam düzelir de v23 dosyalarını bulamadım ben bir türlüü...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şuan mobilim bakma imkanım yok ama Navifirmde yok mu?

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Daha düşmemiş Navifirm'e. Navifirm +1,7 kullanıyorum.Daha günceli var mı?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bildiğim son sürümü o malesef.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :) v23 Navifirm'e düşmüş.Hemen v23'ü indirip telefonuma flashladım.Ve sonuç olumlu telefonum çalışıyor. Önerilerini veren herkese teşekkür ederim...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :) v23 Navifirm'e düşmüş.Hemen v23'ü indirip telefonuma flashladım.Ve sonuç olumlu telefonum çalışıyor. Önerilerini veren herkese teşekkür ederim...
Geçmiş olsun...

ByKatre

ByKatre

Üye
Sorun ÇÖzülmüş Konu Kilit Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...