C5-00 sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

joker66

Üye
    Konu Sahibi
C5-00 sorun
slm forum elimde nokıa c5-00 3,2mp cep telefonu var içinde güncel sürümü mevcut .karşılaştığım ancak içinden çıkamadığım bir sorun var cep telefonumda çektiğim resimleri pc ye aktardıkdan sonra cep telefonumdaki hafıza kartındaki tüm programlar xxx.exe olarak görünüyor ve açılmıyor ne yapmam gerek sanırım pc deki bir virüs yada program bunları bu şekilde görmemi sağladı cep telefonumd şu anda hafıza kartındaki her şey .exe uzantılı olarak görünüyor ve kullanamıyorum format atmadan içindekilere ulaşmam gerek resim müzik belge ve dökümanlar klasörüde açılmıyor

mstf_l

mstf_l

Üye
programlar mı klasörler mi exe oluyor

Xplore ile bak bir de Gizli dosyalrı gösterme açık olsun o zaman asıl klasörler cıkar büyük ihtimal

joker66

Üye
    Konu Sahibi
kardeş telefonun dosya yöneticisinden hafıza kartına girince tüm programları exe uzantılı görüyor resimlerimin olduğu klasörü açmaya çalışınca açılamıyor dosya türü desteklemiyor uyarısı veriyor nasıl düzeltmem gerekir

'h716043'

'h716043'

Üye
pcden bulaşmış exe virüsü o cepten xplore ile silebilirsin ama pcye format gerekebilir

joker66

Üye
    Konu Sahibi
şu anda cebe x-plore sitesinden 1,56 yükledim ancak hafıza kartındaki dosyalar hala exe olarak programda seçtim gene açmadı
x-plore nasıl temizliyor pc iş yeri temiz olarak yükledim

'h716043'

'h716043'

Üye
mesela klasör adı sonunda exe olanları sil images.exe videos.exe music.exe gibi onları sil sonra o klasörler gizlidir onuda görünür soluk gözükür

mstf_l

mstf_l

Üye
xplore nin ayarlarından gizli klasörleri göster de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt