C5 00 internet bağlantısı kopuyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
C5 00 internet bağlantısı kopuyor?
merhaba, vodafone aylık sınırsız internet paketli C5 00 telefonumla son iki haftadır web sayfası açılırken bazen sayfada dolaşırken internet bağlantısı kopuyo ana menüye atıyo telefon,eskiden rahatlıkla gezdiğim sitelere artık giremiyorum.internette dolaşmak eziyete döndü!nokia ve vodafone yi aradım çözüm bulamadılar.Yardımcı olursanız sevinirim tşk.

Ugurxl

Ugurxl

Üye
format atmayı denedinmi benzer sorunu bende yaşadım format attım sorun kalmadı

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
fabrika ayarları, formatın her türlüsünü denedim olmuyor.önceden rahatlıkla girdiğim sitelere artık giremiyorum girsemde hemen bağlantı kopuyor.virüsten şüpheleniyorum ama nasıl temizlenir bilmiyorum

Hopdedixulen

Üye
xcleanır gbı program yükleyip temizleme yap bi web önbellegi çok dolmuştur yada oupeng browser kullan hıcbir sıkıntı yok forumda mevcut :oke:

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
hepsi denendi virüs mü var acaba

bayon

Üye
virüs olsa formatla giderdi heralde
Bence vodafonla alakalı

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
vodafone bağlantı problemi yok diyor.telefon siteyi açmakta zorlanıyor içerik yüklemesinden sadece metin 'i seçiyorum buna rağmen pat bağlantı kopuyor.acaba bilmeden telefon hafızasından sistemle ilgili bir dosyamı sildik

erdmerdm

erdmerdm

Üye
sebekeden alakali olabilir ben operayla fazla sorun yasamadan baglaniyorum sitelere

Hopdedixulen

Üye
hard format attınmı ?

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
attım olmadı

Hopdedixulen

Üye
yazılım güncellebi kardeşim sana tüm yolları söyledik

cem kartal

Üye
    Konu Sahibi
yazılım güncelleme ayarında güncel yazılım yok diyor yazılım güncelleyemiyorum belki de zamanla düzelir .ilginize teşekkür ederim

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
opera mını yoksa tele yukle yok bende opera mını varsa o zaman baska opera nın surumunu yukle sorun cozulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt