C5 00 internet bağlantısı kopuyor?

• 22 Eylül 2012
  • 1167 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba, vodafone aylık sınırsız internet paketli C5 00 telefonumla son iki haftadır web sayfası açılırken bazen sayfada dolaşırken internet bağlantısı kopuyo ana menüye atıyo telefon,eskiden rahatlıkla gezdiğim sitelere artık giremiyorum.internette dolaşmak eziyete döndü!nokia ve vodafone yi aradım çözüm bulamadılar.Yardımcı olursanız sevinirim tşk.

Yazan: cem kartal
  2. format atmayı denedinmi benzer sorunu bende yaşadım format attım sorun kalmadı

3. fabrika ayarları, formatın her türlüsünü denedim olmuyor.önceden rahatlıkla girdiğim sitelere artık giremiyorum girsemde hemen bağlantı kopuyor.virüsten şüpheleniyorum ama nasıl temizlenir bilmiyorum

4. xcleanır gbı program yükleyip temizleme yap bi web önbellegi çok dolmuştur yada oupeng browser kullan hıcbir sıkıntı yok forumda mevcut :oke:

5. hepsi denendi virüs mü var acaba

6. virüs olsa formatla giderdi heralde
    Bence vodafonla alakalı

7. vodafone bağlantı problemi yok diyor.telefon siteyi açmakta zorlanıyor içerik yüklemesinden sadece metin 'i seçiyorum buna rağmen pat bağlantı kopuyor.acaba bilmeden telefon hafızasından sistemle ilgili bir dosyamı sildik

8. sebekeden alakali olabilir ben operayla fazla sorun yasamadan baglaniyorum sitelere

9. hard format attınmı ?

10. attım olmadı

11. yazılım güncellebi kardeşim sana tüm yolları söyledik

12. yazılım güncelleme ayarında güncel yazılım yok diyor yazılım güncelleyemiyorum belki de zamanla düzelir .ilginize teşekkür ederim

13. opera mını yoksa tele yukle yok bende opera mını varsa o zaman baska opera nın surumunu yukle sorun cozulur

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 01:13