C3-00 phoenix hatası

• 13 Ağustos 2014
  • 712 Okunma
  • 12 Cevap

1. arkadaşlar c3-00 telefonumun kilit kodunu unuttum tuşla hard fotmatı denedim olmadı ya da ben yapamadım , noki software uptaderi denedim telefonu görmedi son çare olarak phoenixle flashlıyıp açayım dedim ,

Download Nokia Firmwares Nokia C3-00 RM-614 Version 8.70 Varian ID 6863244946 Product Code 0594110 MrCrab.Net

bu siteden dosyaları indirim phoenixte rm-614 dosyasını açıp içine attım programa girdim open product rm-614 e tıkladım şöyle oldu,

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: -Dyo-
  2. team kullanmayı biliyorsan hemen atayım sana format
    ---
    çabuk cevap ver işim yokken 2dk atayım sn de görmüş olursun ;)

3. cevap için tşk sıkıntı nerde olduğunu çözemedim daha önce c5-03 te çok atmıştım

4. k.b telefon dosyalarını phoneixten indirdim kodu yazarak fakat bu sefer flash takılı kalıyo telefon test moduna geçmiyo

5. -Dyo- bunu beğendi.
  6. flash yarıda mı kaldı o zaman geçmiş olsun sana dead phone flash atacaz
    ---
    birde telefon hiç mi açılmıyor yoksa açılıyor mu

-Dyo- bunu beğendi.
  7. dediğim gibi sn teamdan bırak bana atayım o zaman bn de tek c3 kullandığım zaman çok flash atıyordum ;)

-Dyo- bunu beğendi.
  8. sorun çözüldü teşşekkürler ..

Son düzenleme: 13 Ağustos 2014
  9. @papakudioflu konu :locked2: birde s40 bölümüne taşıyabilir misin c3 olduğu için son olarak @-Dyo- nasıl çözdüğünü kısaca yazarsan diğerleri de çözebilsin ;)

10. ilk sıkıntı phoneix telefonun yazılım dosyalarını tanımadı hata verdi bu navifirm alternativeden telefonun dosyalarını indirdik phoneixden de indirilebilir daha sonra phoneix telefonu tanımıyodu yani bağladımızda bilgilerini göstermiyodu ve flash işleminde test moduna geçmiyodu tel bu sorun nokia suite ile çözüldü nokia suite yüklendiğinde usb driverları ayarladığını düşünüyorum aynı sorunu yaşayanlar deneyebilir...

Yüklüyor...
21/10/2018 - 06:54