Yardım C3-00 phoenix hatası

Sponsorlu Bağlantılar

-Dyo-

-Dyo-

Üye
    Konu Sahibi
C3-00 phoenix hatası
arkadaşlar c3-00 telefonumun kilit kodunu unuttum tuşla hard fotmatı denedim olmadı ya da ben yapamadım , noki software uptaderi denedim telefonu görmedi son çare olarak phoenixle flashlıyıp açayım dedim ,

bu siteden dosyaları indirim phoenixte rm-614 dosyasını açıp içine attım programa girdim open product rm-614 e tıkladım şöyle oldu,

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
team kullanmayı biliyorsan hemen atayım sana formatçabuk cevap ver işim yokken 2dk atayım sn de görmüş olursun ;)

-Dyo-

-Dyo-

Üye
    Konu Sahibi
cevap için tşk sıkıntı nerde olduğunu çözemedim daha önce c5-03 te çok atmıştım

-Dyo-

-Dyo-

Üye
    Konu Sahibi
k.b telefon dosyalarını phoneixten indirdim kodu yazarak fakat bu sefer flash takılı kalıyo telefon test moduna geçmiyo

-Dyo-

-Dyo-

Üye
    Konu Sahibi
hocm dosyaları buldum phonexi girdim fakat flash takılı kaldı telefon test moduna geçemiyo

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
flash yarıda mı kaldı o zaman geçmiş olsun sana dead phone flash atacazbirde telefon hiç mi açılmıyor yoksa açılıyor mu

• Beğen
Tepkiler: -Dyo-
-Dyo-

-Dyo-

Üye
    Konu Sahibi
hocam telde sıkıntı yok kilit ekranı açılıyo phonextelefonu görmüyo

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hocam telde sıkıntı yok kilit ekranı açılıyo phonextelefonu görmüyo
dediğim gibi sn teamdan bırak bana atayım o zaman bn de tek c3 kullandığım zaman çok flash atıyordum ;)

• Beğen
Tepkiler: -Dyo-
-Dyo-

-Dyo-

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözüldü teşşekkürler ..

Son düzenleme:
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
@papakudioflu konu :locked2: birde s40 bölümüne taşıyabilir misin c3 olduğu için son olarak @-Dyo- nasıl çözdüğünü kısaca yazarsan diğerleri de çözebilsin ;)

-Dyo-

-Dyo-

Üye
    Konu Sahibi
ilk sıkıntı phoneix telefonun yazılım dosyalarını tanımadı hata verdi bu navifirm alternativeden telefonun dosyalarını indirdik phoneixden de indirilebilir daha sonra phoneix telefonu tanımıyodu yani bağladımızda bilgilerini göstermiyodu ve flash işleminde test moduna geçmiyodu tel bu sorun nokia suite ile çözüldü nokia suite yüklendiğinde usb driverları ayarladığını düşünüyorum aynı sorunu yaşayanlar deneyebilir...

Üst Alt