büyük süpriz değil..

• 7 Mayıs 2011
  • 558 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bursaspor Kulübü başkanı İbrahim Yazıcı, Yayıncı kuruluşa telefonbağlantısı ile bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Yazıcı yaptığı açıklamada;
    " Düşündüğümüzde bu olaylar büyük bir sürpriz değil. Böyle olmasını hiç kimse arzu etmez. Valimiz iyi niyetle bu iş burada bitsin düşüncesi ile böyle bir karar verdi. Sanırım oda bu kadar büyüyeceğini tahmin etmiyordu. Bu olay toplumsal bir olaydır. Stadda her hangi bir şey yok. Beşiktaş takımı otelden çıkıp buraya gelemiyor. Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Bizlerde böyle olmasını istemezdik. " dedi.
    - HABER1903 -

Yazan: Tuba.Erva
  2. Madem büyük süpriz değildi niye Beşiktaş taraftarını maça davet ediyorsunuz.İyi niyetten bu gerizekalı insanlar ne anlar.Olaylar çıkacağını 6 yaşındaki çocuk bile anlamıştır:vur

Tuba.Erva bunu beğendi.
  3. niye ya olay cıkmasın dıye taraftarımız gelmycekmı oh iyiki de geldık oynayarakta gıttık :)

4. Onlar kan revan içinde gitti.Biz güle oynaya:D O konuda haklısında yinede bu tip şeyler olcağı belliydi.Neyse önemli değil en azından kupa maçına yorgun gitmemiş olduk:ehe

Tuba.Erva bunu beğendi.
  5. aynen ayın 11ini heyecanla bekliyorum şimdiden kutlamalara başlayalım İ.B.B kimki :D

Tuba.Erva bunu beğendi.
  6. evet yorulmaya degmezkı zaten :D

7. Küme düşerseniz süprizin büyüğünü görürsünüz. Şiddet yasasının ilk kurbanı olabilir Bursaspor ..

Tuba.Erva bunu beğendi.
  8. persembe gunu sanırım karar acıklanacak yanlıs deılsem

9. Dostum bende çarşambayı bekliyorum ama belediye ters takım açıkçası korkuyorum biraz.Adamlar 3.ligde oynasalar yine bize bir şekilde engel olurlar:ehe

Tuba.Erva bunu beğendi.
  10. dediğin gibi ters hemde oldukça 2-1 :(

Tuba.Erva bunu beğendi.
  11. evet ya son anda döndü olaylar umarım toparlanır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 04:50