büyük süpriz değil..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
büyük süpriz değil..
Bursaspor Kulübü başkanı İbrahim Yazıcı, Yayıncı kuruluşa telefonbağlantısı ile bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Yazıcı yaptığı açıklamada;
" Düşündüğümüzde bu olaylar büyük bir sürpriz değil. Böyle olmasını hiç kimse arzu etmez. Valimiz iyi niyetle bu iş burada bitsin düşüncesi ile böyle bir karar verdi. Sanırım oda bu kadar büyüyeceğini tahmin etmiyordu. Bu olay toplumsal bir olaydır. Stadda her hangi bir şey yok. Beşiktaş takımı otelden çıkıp buraya gelemiyor. Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Bizlerde böyle olmasını istemezdik. " dedi.
- HABER1903 -

MetQ7

MetQ7

Üye
Madem büyük süpriz değildi niye Beşiktaş taraftarını maça davet ediyorsunuz.İyi niyetten bu gerizekalı insanlar ne anlar.Olaylar çıkacağını 6 yaşındaki çocuk bile anlamıştır:vur

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Madem büyük süpriz değildi niye Beşiktaş taraftarını maça davet ediyorsunuz.İyi niyetten bu gerizekalı insanlar ne anlar.Olaylar çıkacağını 6 yaşındaki çocuk bile anlamıştır:vur

niye ya olay cıkmasın dıye taraftarımız gelmycekmı oh iyiki de geldık oynayarakta gıttık :)

MetQ7

MetQ7

Üye

niye ya olay cıkmasın dıye taraftarımız gelmycekmı oh iyiki de geldık oynayarakta gıttık :)

Onlar kan revan içinde gitti.Biz güle oynaya:D O konuda haklısında yinede bu tip şeyler olcağı belliydi.Neyse önemli değil en azından kupa maçına yorgun gitmemiş olduk:ehe

• Beğen
bu_rakrak

bu_rakrak

Üye

Onlar kan revan içinde gitti.Biz güle oynaya:D O konuda haklısında yinede bu tip şeyler olcağı belliydi.Neyse önemli değil en azından kupa maçına yorgun gitmemiş olduk:ehe

aynen ayın 11ini heyecanla bekliyorum şimdiden kutlamalara başlayalım İ.B.B kimki :D

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
evet yorulmaya degmezkı zaten :D

Atakan

Atakan

Üye
Küme düşerseniz süprizin büyüğünü görürsünüz. Şiddet yasasının ilk kurbanı olabilir Bursaspor ..

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
persembe gunu sanırım karar acıklanacak yanlıs deılsem

MetQ7

MetQ7

Üye
aynen ayın 11ini heyecanla bekliyorum şimdiden kutlamalara başlayalım İ.B.B kimki :D

Dostum bende çarşambayı bekliyorum ama belediye ters takım açıkçası korkuyorum biraz.Adamlar 3.ligde oynasalar yine bize bir şekilde engel olurlar:ehe

• Beğen
bu_rakrak

bu_rakrak

Üye

Dostum bende çarşambayı bekliyorum ama belediye ters takım açıkçası korkuyorum biraz.Adamlar 3.ligde oynasalar yine bize bir şekilde engel olurlar:ehe

dediğin gibi ters hemde oldukça 2-1 :(

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
evet ya son anda döndü olaylar umarım toparlanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt