Öneri BÜYÜK KAPASİTELİ ADAPTÖRLE TELEFON BOZULUR MU?

Sponsorlu Bağlantılar

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
BÜYÜK KAPASİTELİ ADAPTÖRLE TELEFON BOZULUR MU?
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm
İphone 6 plus kullanmaktayım.Dolayısıyla 2900 mah bataryası var.
Kendi adaptöründe şarj olma süresi çok uzun fakat bnde ipad air kutusundan
çıkan adaptörle bir kere şarj etmeyi denedim ve bayagı fark olustu.İpad airin yüksek
kapasiteli adatörüyle nerdeyse şarj süresi %50 düştü.Sizce ipad airin bataryası ile
iphone 6 plus şarj etsem telefona zararı olurmu ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orjinalı 1 Amper İse Sen 2 Amper İle Şarj Ediyorsan Sorun YOk Fakat 3 4 Amper İle Şarj Edersen Sorun Olur Nasıl Olur Bataryayı Şoklama Yöntemi Denilen Hızlı Şarj İle Doldurmuş Olursun Buda Bataryanın 2 Sene Değilde 1 Sene Gitmesine Sebep Olur Şarjın Biraz Daha Çabuk Bitmesine Sebep Olur Yani Demem O Ki Bence Orjinal İle Devam Et Onu Kullanma Çok Bi Yüksek Çıkışı YOksa Şarj Aletinin Eyvallah Yada Bakip Öyle Yaz Ona Göre Yazalım

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
zararı olsa da olmasa da daha çabuk bitecektir icat çıkarmayın derim

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Hocam zararı olur. Ama elektrikten anlamam. Yukarıda arkadaş 2A ile sorun olmaz demiş ama bilemiyorum. Benim bildiğim orijinali ile şarj et. iphone'da batarya da çıkmıyor, değiştirmek istesen bi ton para isterler.

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
Orjinalı 1 Amper İse Sen 2 Amper İle Şarj Ediyorsan Sorun YOk Fakat 3 4 Amper İle Şarj Edersen Sorun Olur Nasıl Olur Bataryayı Şoklama Yöntemi Denilen Hızlı Şarj İle Doldurmuş Olursun Buda Bataryanın 2 Sene Değilde 1 Sene Gitmesine Sebep Olur Şarjın Biraz Daha Çabuk Bitmesine Sebep Olur Yani Demem O Ki Bence Orjinal İle Devam Et Onu Kullanma Çok Bi Yüksek Çıkışı YOksa Şarj Aletinin Eyvallah Yada Bakip Öyle Yaz Ona Göre Yazalım
Aslında ben orjinal adaptörün üzerine baktım ama yazı yazmıyor üstünde o yüzdende bakamadım.
Arkadaşlar saat 22:13 te şarja taktığımda telefonun şarjı %11 idi. Saat 23:45 te telefonun şarjına baktığımda %63 yazıyordu sizce bu süreç normal mi ? :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Android Telefon Şarj Ediyorum Desen Neyse Ama 6 Plus Diyorsun Bir Ton Para MazAllah Birşey Olsa Üzülürsün Orjinal İyidir Ama Androidde Çoğunluk Bataryalar Değiştiriliebilirliği Ön Planda

enes-1907

enes-1907

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefon Şarj Ediyorum Desen Neyse Ama 6 Plus Diyorsun Bir Ton Para MazAllah Birşey Olsa Üzülürsün Orjinal İyidir Ama Androidde Çoğunluk Bataryalar Değiştiriliebilirliği Ön Planda
teşekkür edeerim kardeşim önerin için..
O zaman artık orjinal adaptörden şaşmıyorum :) herkese önerileri için teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve KinG Tornado
enterneoll

enterneoll

Üye
Hayır kullanabilirsin hiçbir sorun olmaz azıcık anlayan birisi bilir bunu ama kullandığın adaptör orjinal olsun sanırım ipad air için olanımkullanıcaksın hiçbir sorun yok lardeşim

0MG90

0MG90

Üye
Sorun olmaz. Apple'ın sitesinden bak, uyumlu modellerde varsa bir şey olmaz.

Dediğin bu mu?

enterneoll

enterneoll

Üye
Sorun olmaz. Apple'ın sitesinden bak, uyumlu modellerde varsa bir şey olmaz.

Dediğin bu mu?
Eğer Ipad air 1 ise 20 watt fakat o da oluyor sorun yok

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sodexho pos cihazı adaptörleri de micro usb 2 ile oluyor . Ve telefon şarj oluyor ama bakmadım kaç amet

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Akım koruması var hiçbir sorun olmaz orjinal sarj aleti gibi sarj eder.

maşallah iyi sallamışlar

Üst Alt