Büyük Diriliş Maxicep Örgütü [BDMÖ]

Sponsorlu Bağlantılar

Benimle misin İskoçyalı?

• Yürü be emmi

Kullanılan: 7 77.8%
  • Dede git torun sev

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
siz maxisiniz büyük düşünün. tek yol devrim şu temaları değişimden başlayalım mesela. her foruma satılan klasik koyu ve beyaz renkli samimiyetsiz temalar yerine eski temalar daha iyiydi. Dediğim dedik tek yol devrim ağalar

• Beğenmedim
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
siz maxisiniz büyük düşünün. tek yol devrim şu temaları değişimden başlayalım mesela. her foruma satılan klasik koyu ve beyaz renkli samimiyetsiz temalar yerine eski temalar daha iyiydi. Dediğim dedik tek yol devrim ağalar
Teknolojik ama daha sade bir tema olabilir belki ama eskiye dönme taraftarı değilim

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Temadan önce bence bir anket yapın
forumda hangi konuyu görmek istersin diye
ayrıca ana sayfada da gelen isteklerle ilgili konular olabilir

AIS

AIS

Üye
Ne zaman diriliyor?

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK, PALA. ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Temadan önce bence bir anket yapın
forumda hangi konuyu görmek istersin diye
ayrıca ana sayfada da gelen isteklerle ilgili konular olabilir
Bunlar varsayım. Üyelerden talep gelmedikçe yönetim bir şey yapmamakla suçlanamaz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Devrim felan boş muhabbet. Forum komple yeni sisteme geçerek çağ atladı. Yönetim bununla ilgili açıklama yaptı.
Dış tasarımı değiştirince buraya daha fazla üye gelmez... Karpuzun içi geçmişse, dışı güzel olsa kaç yazar ?

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK, gonyalı ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Devrim felan boş muhabbet. Forum komple yeni sisteme geçerek çağ atladı. Yönetim bununla ilgili açıklama yaptı.
Dış tasarımı değiştirince buraya daha fazla üye gelmez... Karpuzun içi geçmişse, dışı güzel olsa kaç yazar ?
Pala kalemi getir bu sözün altına anca imza atılır

• Cool
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Karpuzun içi üyeler yüzünden geçti. İçerik üretimi az olunca tuketim de azalmaya başladı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Karpuzun içi üyeler yüzünden geçti. İçerik üretimi az olunca tuketim de azalmaya başladı.
Üyeler olarak ne yapmamız lazım ? Kaç tane üye profesyonel bir video çekip, inceleme yapabilir ? Yada üyenin bundan kazancı ne olur ?
Bugün youtube üzerinde aktif olan kanal ve forumlar ayakta duruyor. Burada da birkaç tane Levent Pekcan gibi aktif çalışan olsa forum patlar.
Ana konusu cep telefonu olan bir forumun neden profesyonel bir youtube kanalı yok ? Böyle bir zamanda olmaması en büyük eksiklik.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Üyeler olarak ne yapmamız lazım ? Kaç tane üye profesyonel bir video çekip, inceleme yapabilir ? Yada üyenin bundan kazancı ne olur ?
Bugün youtube üzerinde aktif olan kanal ve forumlar ayakta duruyor. Burada da birkaç tane Levent Pekcan gibi aktif çalışan olsa forum patlar.
Ana konusu cep telefonu olan bir forumun neden profesyonel bir youtube kanalı yok ? Böyle bir zamanda olmaması en büyük eksiklik.
@Ozan

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
  • Beğen
  • Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: MAERKEK, Baydırman, gonyalı ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman, Silinen Üye 777448 ve gonyalı
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Pala intikamımı al al al

• Cool
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Moderatör olarak , amatörce inceleme videoları çekiyorum. Kazancım hiç yok. İsteğim eh işte. Arada sırada çekiyorum. Pek vaktimde yok video edit işini yarım yamalak yapıyorum .
Youtube alemine giriş yaparsak içimiz değişir.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir, Silinen Üye 777448 ve Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kim ne derse desin ? @Anıl admin hem sessiz hem çok aktif. Haberleri daha detaylı olsa daha güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir, Silinen Üye 777448 ve Baydırman
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Symbian devrinde forum alev-alevdi. Forumda çok fazla modlayıcı, çevirici, yardımcı arkadaşlar vardı.

Şu an bile forumda sık-sık faydalı konular açılıyor. Ama eskiden olduğu gibi tek kaynak burası değil. Açıyorsun YouTube-u aratıyorsun tak 500 tane video. Bunların da %98-i kalitesiz. Ama geri kalan %2 sana aradığın konuda çok yardımcı oluyor. Hem yazı okumak filan da gerekmiyor (artık insanlar okumaya ekstra efor sarfetmek te istemiyor nedense).

Teknoloji konularında din-siyaset konuşulup kavga edilen forumlar var... "Fikir özgürlüğü" adı altında saçma-sapan konular açılan, hiç kimsenin fikrine saygı duyulmayan forumlar var... MaxiCep aile ortamı gibi, küfür yok, saygısızlık yok.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: ismailsevinc, gonyalı, PALA. ve 2 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...