büyük bir karışıklık olmuş:)

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
büyük bir karışıklık olmuş:)
babama bana galaxy mini almasını söylemiştim oda galaxy s3miniye galaxy smini diyor onu anlamış:D sonra bir akrabamız irana gidip alicakti fiyatıda 210tl idi sonra babam bana galaxy mininin hafızası 16gb diğilmi dedi bende 160mb diye biliyorum dedim sonra telefoncunun yanından geçerken işte bak galaxy mini dedi baktım ki s3mini tabi bende sesimi çıkarmadım sonuç olarak s3mini alıyorum :D

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Hayırlı olsun ne diyelim daha ne istiyorsun

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
Hayırlı olsun.

by-pegasus

Üye
Senin baba gibi benim baba olsa 3310 diye galaxy s4 alırım :ehe

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
babama bana galaxy mini almasını söylemiştim oda galaxy s3miniye galaxy smini diyor onu anlamış:D sonra bir akrabamız irana gidip alicakti fiyatıda 210tl idi sonra babam bana galaxy mininin hafızası 16gb diğilmi dedi bende 160mb diye biliyorum dedim sonra telefoncunun yanından geçerken işte bak galaxy mini dedi baktım ki s3mini tabi bende sesimi çıkarmadım sonuç olarak s3mini alıyorum :D

pek anlamadım ama galiba s3mini galasy mini daha iyi bir telefon bilmiyorum senin yaptıgında pek doğru değil

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
pek anlamadım ama galiba s3mini galasy mini daha iyi bir telefon bilmiyorum senin yaptıgında pek doğru değil

yok zaten sonrasında babama söyledim baba ben galaxy mini kastetmiştim diye oda aralarında çok az fark var dedi para olarak s3 mini daha iyi onu alalım dedi:)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

yok zaten sonrasında babama söyledim baba ben galaxy mini kastetmiştim diye oda aralarında çok az fark var dedi para olarak s3 mini daha iyi onu alalım dedi:)

babanın kıymetini bil

şu sahne aklıma geldii :)

[video=youtube;Q-fI7p7KuYs]http://www.youtube.com/watch?v=Q-fI7p7KuYs[/video]

время

время

Üye
Çok şanslısın ya böyle bi baban olduğuna. :( Valla seni şu an çok kıskandım. :( Kıymetini bil baban ve senin yaşın kaç?

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
babanın kıymetini bil

bende az inşaatta çalışmadım yani:D ama muhtemelen annem karşı çıkıcak

- - - Eklendi - - -

Çok şanslısın ya böyle bi baban olduğuna. :( Valla seni şu an çok kıskandım. :( Kıymetini bil baban ve senin yaşın kaç?

17gerçekten babam bana çok destek oluyor

Baskentliia

Baskentliia

Üye
hayırlı olsun

Türk-X

Türk-X

Üye
babanın kıymetini bil

0:42
-Hepsinin flüdü varmış ha ,hepsinin flüdü varmış. Neden benim oğlumun flüdü yok ulen!!! Neden !! Söylesenize kaç para ulan flüt, kaç para ulan.!

:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

j700iii

Üye
ilginç :D

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
49 yaşında

- - - Eklendi - - -

bu arada irandan s3miniyi 210tlye alıcaz:) spot

время

время

Üye
Hayırlı olsun o zaman. Vay be baya ucuzmuş. :D Ama Türkçe dil destekliyor mu acaba?

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama imeisini yaptırmam gerek türkçe dil yoksada atarız:D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hayırlısı :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye