Buyrun size galaxy s 3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
Buyrun size galaxy s 3
The Samsung GT-I9220 employs Super AMOLED Plus tech in the display, ensuring bright and true colors.
Hardware
  • 5.29-inch 1280x720 Super AMOLED Plus touchscreen display
  • 1.4GHz dual-core processor
  • 8MP camera
Software
  • Google's Android 2.3 OS
  • Android Market and Amazon AppStore (tons of free and paid apps)
  • HTML browser with Flash support
  • Standard Android Apps such as Voice Search and Voice Dial
  • Google Apps such as Google Maps with Street View and Driving, Walking, and Public navigation
  • Virtual QWERTY keybaord, user-replaeable with various aftermarket options
  • Virtuall all apps and UI elements are user-replaceable

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
5.29-inch 1280x720 Super
AMOLED Plus touchscreen
display (yuh)

diğer özellikeri de
fake'den de öte bence :oke:

----------Eklendi @ 19:44:53 ---------- Yazıldı @ 19:44:01 ----------

doğru olabilir ama şu an için gerçek değil bence :)

franzliszt

franzliszt

Üye
ekran azmış ben olsam 1980*1280 koyardım belki oda az gelirdi apple lar gibi 2560 * 1440 yapardım :))

Dampierre

Dampierre

Üye
bi telefona 5.29 inç koyacak zihniyet olurmu acaba, anca mini tablet olur belki ama büyük ihtimalle fake

lerolande

lerolande

Üye
sanmıyorum böyle birşeyin çıkabileceğini. Zaten 5incten sonrasına telefon dememek lazım. 5 bile fazla da neyse :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
sanmıyorum böyle birşeyin çıkabileceğini. Zaten 5incten sonrasına telefon dememek lazım. 5 bile fazla da neyse :)

HTC Vigor'a karşılık yalan bi haber bence. Ayrıca o kadar abartmaya gerek yok. Bilgisayar taşımak isteyen yok ki. S2 bile fazla bence ama neyse. Bilgisayar alana kadar bana yeter :oke:

xinsurer

xinsurer

Üye
5.3 inch ne ya, tab mı alıyoruz :) telefon için azami 4.3 inch, fazlası abartı olur..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
HTC Flyer 7" haberdeki s3 5.3"

Galaxy tab avrupada yasaklanınca bunu yaptılar heralde :kop:

mpy

mpy

Üye
sallamasyon haber.

Uruloki

Uruloki

Üye
sallamasyon olduğu bariz fakat ekran konusunda yoksa 4"lik bir 1280*720 ekran var sonra o dediği işlemci ve kamerada mevcut yalnız bunlar yeni nexus un özellikleri sonuçta onuda samsung yapıyor ve ayrıca işletim sistemide 4 olur

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
sallamasyon olduğu bariz fakat ekran konusunda yoksa 4"lik bir 1280*720 ekran var sonra o dediği işlemci ve kamerada mevcut yalnız bunlar yeni nexus un özellikleri sonuçta onuda samsung yapıyor ve ayrıca işletim sistemide 4 olur

işletim sistemi konusunda yazmıyor. 2.3.3 ya da 2.3.4 olabilir. Tabi yalan haber de :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
Android 2.3 OS yazıyor o 4 olucak onu diyorum

Uruloki

Uruloki

Üye
ya onu diyorum sandviç gelecek tabletler ile sizin sistem umuylu olucak çift çekirdek destekleyecek(ki bu honeycomb(3.x) de olmasına karşın pek yararı yok) işte sistemi oturtcak olan bir güncelleme diyebiliriz uyumsuzlukları halledicek

Şehriyar

Şehriyar

Üye
telefon zaten 4.3"
GT-I9220
- Android 2.3.3
- 4.3'' Super Amoled 1280 x 720
- 1.4 Ghz Dual core processor.
- 8 megapixel

kaynak

Uruloki

Uruloki

Üye
yalnız o cihazın altında tablet yazıyor bu arada samsung ya 19 ya da 29uydu bu ayın bir tanıtım gerçekleştircek bakalım

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
5.3 inch ne ya, tab mı alıyoruz :) telefon için azami 4.3 inch, fazlası abartı olur..

Türkiyede Samsung un sitesine girin telefonlar kısmında galaxy s wifi 5 yazar anlamı 5 inç ekranı var veeeeee bu telefon galaxy r s3 değil

serhat904

serhat904

Üye
chip onlineda vardi benzer bi haber özellikleri hatırlamıyorum tam olarak ama sandeviçi iyi hatırlyorum isminden dolayı isme bak ice-cream sandwich :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt