Bütünleme 1 ( Bilin bakalım bu soruyu )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Bütünleme 1 ( Bilin bakalım bu soruyu )
Zyhmunt Bauman a göre yabancı kendisi hakkında küçük bilgilere sahip olduğumuz ama tam olarak tanımadığımız kişilerdir. Arada sırada gördüğümüz bizimle ne yakınlığı nede uzaklığı olan kişilerdir. Kendisi hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığımız insanlar hiç kimselerdir. Görürüz ama yüzlerine bakmayız, seslerini duyarız ama onları dinleyemeyiz. Hayatımızda sadece bir film karesi olmak dan ibarettir onlar.

Arkadaş; çıkarlarına göre hareket etmeyen, size gerçekten değer veren, seven, güzel ve önemli günlerinizin yanında kötü zamanlarınızda da sizi arayıp soran, başınıza bir şey geldiğinde aklınıza gelen ilk kişilerden dir

A)Peki sanal hayatta tanıdığımız insanlar bu üç kategoriden hangisine girerler?(50)
B) Nedenini açıklayınız? (50)

Not ; 60 alan sınavdan geçiyor:ehe

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Sanal alemde arkadaş olarak tanıdığım benim arkadaşım sayılır. Ama az çok görüştüğüm, samimi olmadığım kişiler yabancı sayılır.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sanal alem ile normal arkadaşlığın bir farkı yok bana kalırsa ... Burada da kötü günümde yanımda olan arkadaşlarım oldu ... Maskesi sonradan düşen kişiler de oldu ... Buradan sonra buluşmalarla arkadaşlıklar kuvvetlenebilir diye düşünüyorum ... :)hiç değilse buradaki arkadaşlarımdan zarar gelmez diye düşünüyorum :) Bu arada tüyap fuarına gelen var mi :ehe

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Sanal alem ile normal arkadaşlığın bir farkı yok bana kalırsa ... Burada da kötü günümde yanımda olan arkadaşlarım oldu ... Maskesi sonradan düşen kişiler de oldu ... Buradan sonra buluşmalarla arkadaşlıklar kuvvetlenebilir diye düşünüyorum ... :)hiç değilse buradaki arkadaşlarımdan zarar gelmez diye düşünüyorum :) Bu arada tüyap fuarına gelen var mi :ehe
sen normal buluşmalara bile gelmıyorsunkı :vur

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Tüyap açılıyor gelen varsa gideriz :) okuldan çıkar hemen gelirim ... Veya asarim okulu :ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
mesela sen benim için yabancısın burcu. hakkında az şey biliyorum, hurriye arkadaşım, ikinizide sitede tanıdım. o yüzden bu sorunun cevabı yok hocam. :) çan eğrisi varmı? belki ordan yırtarız :ehe

haltie

haltie

Üye
yabancı arkadaş olur:)

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
bence fark var.

ism@il 54

ism@il 54

Üye
yabancı,nedenide; ne görüyorum nede tanıyorum...

Berlin Boleyn

ben 3 kategori göremedim doğrusu..

oyüzden bir yorum yapamıycam:D

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
sanal alemde bence herkes yabancı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt