Bütün telefon markaları için java OYUNLAR (çok)

Sponsorlu Bağlantılar

Sizzy

Üye
bunlar eski oyunlar

lfp20

lfp20

Üye
bu oyunları nokıa 6610 da kullanabilirmiyim
8)

SmhSrca

Üye
Allah Razı Olsun,Harika Çok Kullanışlı

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
saolasın nega abi

ama beni kesmio java oyunları nedense...

Anat0my

Üye
Ya arkadaşlar ben nokia 3100 için real soccer 2005 arıyorum bi yardım etseniz.2004 ü var da çook kötü.

ukalaboy

ukalaboy

Üye
mukemel teşekurler

angelus_34

angelus_34

Üye
teşekkürler gerçi jawa oyunları ilgimi çekmioo ama

serdarak03

Üye
<div class='quotetop'>(Anat0my &#064; Dec 4 2005, 02&#58;26 AM) [post=221311]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ya arkadaşlar ben nokia 3100 için real soccer 2005 arıyorum bi yardım etseniz.2004 ü var da çook kötü.
[/b][/quote]

Merhaba Arkadaşım sen 3100 a oyunları nasıl yüklüyorsun. programın adı falan o şekilde bi yardımcı olursan sevinirim. şimdiden tşk.ler.

^^AnaCOnDA^^

Üye
Sağol

Rane

Üye
Usb data kablosunu bilgisayara kuruyorsun.Bilgisayara tanıtıyorsun telefonu.Sonra oyunu indirip atıyorsun.Ama en çok 64 kb alıyor sanırım.Ben daha büyük oyun atamadım da
Arkadaşlar hala soruma cevap gelmedi.Nokia 3100 için real soccer 2005 veya real soccer 2005.sis olan arkadaşlar varsa bi bana gönderebilir mi ?

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
Bu site süper ya gerçekten her istediğim oyun,program bulabiliyorum

Teşekkürler Negative
Teşekkürler MAXİCEP

serdarak03

Üye
<div class='quotetop'>(Rane &#064; Dec 22 2005, 11&#58;38 PM) [post=234313]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Usb data kablosunu bilgisayara kuruyorsun.Bilgisayara tanıtıyorsun telefonu.Sonra oyunu indirip atıyorsun.Ama en çok 64 kb alıyor sanırım.Ben daha büyük oyun atamadım da
Arkadaşlar hala soruma cevap gelmedi.Nokia 3100 için real soccer 2005 veya real soccer 2005.sis olan arkadaşlar varsa bi bana gönderebilir mi ?
[/b][/quote]

teşekkürler

sakident

Üye
<div class='quotetop'>(srcn &#064; May 20 2005, 03&#58;58 PM) [post=59711]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
walla cok saol güzel siteymiş
[/b][/quote]
slm walla okadar guzl degıl hıc kusura bakma

celll

Üye
ellerine saglık üstat

ecz_cngz

Üye
ya arkdşlar ebn farklı kaydt diince salk bilgsayr adresi kayddyr..
ne ypmam lazm...

ya arkdşlar ebn farklı kaydt diince salk bilgsayr adresi kayddyr..
ne ypmam lazm...

okan bülbül

Üye
çok teşekkür

ercan_brs

Üye
cok saol

kikaksk

kikaksk

Üye
emeğine sağlık cok güsel bi site...

gardiyan_x