Uygulama Bütün android oyunlar icin altin/lvl v.b hile cok kolay

Sponsorlu Bağlantılar

5533123

5533123

Üye
    Konu Sahibi
Bütün android oyunlar icin altin/lvl v.b hile cok kolay
Evet arakadaşlar bu gün size android oyunlar icin altın/lvl v.b hileleri cok kolay yapabileceğiniz bir konu actım bu konuda denediğim cihaz samsung galaxy s3 ve denediğim oyunlar nfs mostwanted , avengers intiviative, wild blood.

Programımızın adı ''GameCİH''dir.

Yalnız Google Play'de bildiğim kadarıyla bu program yok bu arada denediğim cihaz rootlu.Bu programı black marketten pro versiyonunu indire bilirsiniz.

EveT inidrdik simdi hilemize başlayalım cok cok cok kolay dır.Mesela ben altın yapmak istiyorum avengers'de programı acıyorum oyuna giriyorum oyun sol alt yada sol üst köşede olacak oyuna girdikten sonra tıklıyorum bende 5000 iso (altın) var diyelim orda imput number var oraya altınımızı artık oyun parası neyse aratıyoruz 5000 benimki sonra cıkan 1-104 sonuc var back diyoruz hic bişeye tıklamayın oyunda yaratık kesin yada altın para toplayın 5500 oldu diyelim tekrar imput number'e aratıyoruz 5500 diye sonra cıkan sonuclar azlacak bazen hic cıkmaz yanlıs yapmısınızdır o zaman neyse devam edelim sonuclara tıklıyoruz böyle olur 6231asdczd4 (-2bytes) diye olur tıklıyoruz gerisi ilgilendirmez bizi sadece (-2bytes) olan yer ilgilendiriyor bizi.Şimdi (-4bytes) varsa sonuc onların hepsine 999999999 yazıyoruz tıklayıp ama (-2bytes) olmuyacak sonra 50-60 sonuca yaptıktan sonra 999999 back diyoruz altınımz ya 99999 olmus yada aynı ama korkmayın satın alın ve milyonların keyfini cıkartın...

Okuduğunuz için teşekkürler..

NOT: XP/LVL V.B. İCİNDE AYNI İŞLEM UYGULANACAK SADECE (-4BYTES) SİZİ İLGİLENDİRİR...

- - - Eklendi - - -

ya cevap yazın :)

yusufgungor

Üye
Selam bende root suz lg p880 var ve wild blood 1.1.1 versiona geçtim altin yapmak için yardim

ryanbabel68

ryanbabel68

Üye
hocam eline sağlık. ben indirdim uygulamayı ama teli acayip kasıyor vede kullanamıyorum.telefon rootlu yardımcı olabilirmisiniz bu konuda.

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Selam bende root suz lg p880 var ve wild blood 1.1.1 versiona geçtim altin yapmak için yardim

Ne yardımı kardeşim evine gelip mi yapacak. Adam anlatmış düzgünce. Rootlu telefonda denemiş onu da unutma.

• Beğen
Tepkiler: AndroidReyiz
5533123

5533123

Üye
    Konu Sahibi
sadece rootlu telefonlarda kardeşim çok kolay olay bu altının kaçsa aratacaksın sonra adam öldür tekrar arat para gelince orda 3-5 bazen daha fazla sonuc cıkar (-4bytes) olanları istedin parayı yaz sorun olursa yardımcı olmaya calısırm ilk konum k.b.

- - - Eklendi - - -

:D haklısın

- - - Eklendi - - -

çok sağlam güvenlikli oyunlar varsa olmaya bilir şahsen yapamadıgım tek oyun n.o.v.a. 3 saten ondada gerek yok aslında :)

- - - Eklendi - - -

stock rommu kullanıorsunuz yada kendinizmi yüklediniz eğer kasma oluyorsa tavsiyem romunuzu değiştirin yada kernelinizi değiştirip 0.4 ghz artış yakalayıp hız yapabilirsiniz şahsen benim 1.4 ghz den 1.8 ghz artış gösterdi ama konumuzla alakası yok eğer bunları bilmiyorsa illaki forumda mevcuttur ama benim zırnık kasmaması lazım :D belkide oyun kasıyordur yada antivürüs felan bişi yüklediysen bilgi gönder biraz burdan yaz yaz bitmior... :D

emirkrts

Üye
siz varya emek hirsizisiniz bu konu calintidir insan altina alinti yaptim diye yazar bu konu zaten acilmisti insanlarin emeklerini calmak cok kolay dimi

5533123

5533123

Üye
    Konu Sahibi
eğer öyle bişi yaptıysam söylerim ama yemin ederim kendi kendime bulduğum bişidir programı bile başka siteden buldum ama eğer senin konun her ney ise ona benzer açtıysam k.b. ama emin ol senden veya baskasından bakmadım oyle bişi yok kardeşim.. ama genede k.b.

akşam11

Üye
yaziyi bilmiyorum ama bu zaten cok bilindik bisey telefonu rootlayabilen zaten bunu rahatlikla biliyodur . gamecih de temple run,subway surf,the sims 3 gibi oyunlarda yalabilirsiniz calismayan oyunlarda var ornegin real racing2de hex editor ile yapiliyo bende boyle bi konu acmayi dusunuyodum ama sonradan cok gereksiz buldum.

5533123

5533123

Üye
    Konu Sahibi
haklısın ama bilmeyenler olabiliyor işte :) mesela ben bilmediğim zaman cok arastırıp urasmıştım :ehe

5533123

5533123

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yorum yapında olup olmadığını anlayabilsin diğer arakadaşlarımız :)

tolunay378

Üye
Aratıyorum / + bunun gibi simgeler çıkıyor ne yapmalıyım?

yusufgungor

Üye
Ne yardımı kardeşim evine gelip mi yapacak. Adam anlatmış düzgünce. Rootlu telefonda denemiş onu da unutma.
kardeş okumadın galiba bende rootsuz cihaz var dedim o yüzden yarddım bilen varsa konuşsun bilmeyen ukalalık yapmasın

• Beğen
Tepkiler: meboli
5533123

5533123

Üye
    Konu Sahibi
1250 kişi bakmış biriniz cevap yazın yaw oluyormu olmuyormu ??

- - - Eklendi - - -

tolunay kardeşim
onlar önemli değil önemli olan sayıyı aratmak ordan + - / bi işe yaramıyor yarıyorsada ben bilmiyorum

- - - Eklendi - - -

rootsuz cihazlarda olmuyor malesef :(

5533123

5533123

Üye
    Konu Sahibi
cevap cevappp :D

ruhgibi

Üye
Merhaba arkadaşlar, geçenlerde dead trigger adlı oyunun hileli halini buldum oyunu ubdate eden kişi hilesini yapıp öyle paylaşmış bunu sizlerinde yapıp paylaşma şansı yok mu?

muhammet7676

muhammet7676

Üye
butun oyunlar icin degil bu hile. sadece bazi oyunlar izin veriyor buna ama yine de sagol

ruhgibi

Üye
Şuan da hangi oyunlarda işe yaradığını yazar mısınız?

dj_space_x

Üye
Yaptım. Epey kurcaladım 5dakika harcadım ama yaptıum. şimdi program hep kenarda duruyor kapatmayı beceremedim :D Onuda yazaydın çok iyi olacaktı

Antijarnt

Üye
Root ne biri açıklasın

Üst Alt