Burçlar ve Korkuları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0live456

Üye
    Konu Sahibi
Burçlar ve Korkuları
• Koç Burcu
Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu Koçları fena halde tedirgin eder.
- Koçlara yapılacak iş değil bu!

• Boğa Burcu
Huzur bulamama ve huzurun bozulması korkusu Boğaların en korktuğu durumdur.
- Kimse onların huzurunu bozmasın!

• İkizler Burcu
İkizler burcunun, bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu vardır.
- Paylaşım onların herşeyi!

• Yengeç Burcu
Başına bela gelme korkusu ve başına herşey gelebilme ihtimali korkusu, Yengeçlerin huzurlu bir gün geçirmelerini engeller.
- Yengeçler, rahatlayın biraz!

• Aslan Burcu
Kral Aslan, izleyici bulamama korkusu ve kendini alkışlamak zorunda kalma korkusu yaşar.
- Bırakın kral Aslanı, yapsın artisliğini.

• Başak Burcu
Titiz Başaklar, belaya bulaşma, hastalığa bulaşma ve hastalığın bulaşması korkusu yaşar.
- Hastalar, titiz Başaklardan uzak durun!

• Terazi Burcu
Güzel Teraziler, kendine popüler bir partner bulamazsa ve popüler olamazsa olmaz.
- Gerçekten çok korkarlar.

• Akrep Burcu
Her zaman güçlü olmayı seven ve güçlü görünen Akrepler, gücünü kaybetme korkusu yaşar.
- Akrepler, hayatı akışına bırakın!

• Yay Burcu
Yaylar yalnız kalmayı sevmezler. Onlar duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama korkusu yaşar.
- Yay arkadaşınız varsa onunla hep konuşun!

• Oğlak Burcu
Hayatı boyunca hep iş düşünen Oğlaklarda, parasız kalma korkusu vardır. Aynı zamanda onları korkutan başka birşey de başkaları ne der korkusudur. Rahat olun
- Oğlaklar böle çalışmayla parasız kalmazsınız siz!

• Kova Burcu
Kimsenin düşünmediğini düşünen, kimsenin görmediğini gören Kovalar için sıradanlaşma korkusu vardır.
- Merak etmeyin Kovalar, sizde bu akıl varken...

• Balık Burcu
Duygusal Balıklar, partneri olmadan yapamaz. Yalnız kalma korkusu, duygusal ifadeyi aktaramama korkusu onu kötü düşüncelere sürükler.
- Ben bir balığım, aşk ise daldığım bir derya... Aşk'tan gözlerim yaşlı olsa da o derya gözyaşımı nerden bilir...? Başımı o denizden çıkarayım desem, balığım ya; nefesim kesilir...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
• Terazi Burcu
Güzel Teraziler, kendine popüler bir partner bulamazsa ve popüler olamazsa olmaz.
- Gerçekten çok korkarlar.
benim ne partnerim var ne de popülerim,hiç korkmuyorum.demekki ben çirkin terazilere giriyorum :ehe

pelın_

Kimsenin düşünmediğini düşünen, kimsenin görmediğini gören Kovalar için sıradanlaşma korkusu vardır.
- Merak etmeyin Kovalar, sizde bu akıl varken...
:naughty::naughty:

OğuzcanAbi

Üye
huzur bozmayın bilmem hiç düşünmedim :hmmm

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Güzel Teraziler, kendine popüler bir partner bulamazsa ve popüler olamazsa olmaz. - Gerçekten çok korkarlar.
Güzelim ama bana uymuyor :ehe

DPool

DPool

Üye
Başına bela gelme korkusu ve başına herşey gelebilme ihtimali korkusu, Yengeçlerin huzurlu bir gün geçirmelerini engeller.
- Yengeçler, rahatlayın biraz!

Ben kendimi bildim bileli RELAX yaşarım :naughty::naughty:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:hmmm:hmmm:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt