Buraya bakın yeter ya vodafone duy sesimizi yoksa seni boykot edeceğiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
Buraya bakın yeter ya vodafone duy sesimizi yoksa seni boykot edeceğiz
Arkadaşlar adam internet paketi olduğu halde internete girince tl kesiyo bence bu operatörlere sesimizi duyurmali ve boykot etmeliyiz internet kullanmayalım cepten fiyatlar zaten el yakıyo . . .

----------Eklendi @ 11:19:13 ---------- Yazıldı @ 11:16:06 ----------

Fiyat pahalı hız çok yavaş zırt pırt isteklerine göre tarife yapıyorlar adamlar herşeyi kendileri yönlendiriyor topluca sesimizi duyuralım ve vodafoneyi boykot edelim cepnet paketi 5 lira olsun diye mail atalım

• Beğen
Tepkiler: yutkun

'h716043'

'h716043'

Üye
cepnet i duyurduk onuda kapattılar
Yani vodafone işine geleni duyuyor haberin olsun

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Tamam isyanını anlıyorum kendince isteklerin var fakat bazen komik oluyorsunuz cepnet 5 TL olsun diyor ya :) Avea bile 1 GB interneti 14.5 TL yapmış sen Vodafone cepnet 5 TL olsun diyorsun :)

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
ya öyle diyorsunda türkiyede herşey kazık protesto edelim herkes topluca anlaşıp boykot etsek bence birşeylere yarar olmadı facebook sayfası açarız

----------Eklendi @ 12:40:37 ---------- Yazıldı @ 12:39:31 ----------

hem 0.faceyi kapattılar milleti alıştırdılar nasılsa . . Benim bu cepnet parasını veremeyecek durumda olan arkadaşlarım var

----------Eklendi @ 12:42:38 ---------- Yazıldı @ 12:40:37 ----------

cepnet i duyurduk onuda kapattılar
Yani vodafone işine geleni duyuyor haberin olsun

Haklısın kardeşim adamlar işine geleni duyuyo

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Öncelikle facebook'un kapatılmasında operatörlerle ilgili bir durum değildir. Facebook operatörlerle anlaşarak bunu ücretsiz hale getirdi facebook tekrar anlaşsaydı ücretsiz devam ederdi. İleride facebook un tekrar anlaşıp anlaşmayacağını bilemeyiz ama kapatılmasının nedeni budur.

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle facebook'un kapatılmasında operatörlerle ilgili bir durum değildir. Facebook operatörlerle anlaşarak bunu ücretsiz hale getirdi facebook tekrar anlarsydı ücretsiz devam ederdi. İleride facebook un tekrar anlaşıp anlaşmayacağını bilemeyiz ama kapatılmasının nedeni budur.

Bence işlerine gelmiyo yoksa pek ala yapabilirler isterlerse facebookdan çok bizim operatörlerde sorun facebook tüm dünya operatörleriyle anlaşıyorda bir bizim operatörlerle anlaşamıyor sence bu işte bir iş yokmu

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bence işlerine gelmiyo yoksa pek ala yapabilirler isterlerse facebookdan çok bizim operatörlerde sorun facebook tüm dünya operatörleriyle anlaşıyorda bir bizim operatörlerle anlaşamıyor sence bu işte bir iş yokmu

Yurt dışındaki diğer operatörlerde 0.facebook.com 'un devam edip etmediği konusunda bir bilgim olmadığı için bu konuda birşey diyemem fakat şuan ki duruma bakılırsa Facebook ile operatörler arasında bir anlaşma bulunmuyor. Ama ileri zaman ne gösterir bilemeyiz Facebook mobil iletişimde çok düşüş olduğunu düşünürse ve bu onlar için ciddi bir konu olur o zaman bu avantajı tekrar sağlamak için operatörlerle anlaşmak isteyebilirler.

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yurt dışında çoğu operatörde ücretsiz tanıdıklarım var yurt dışında adamlar ücret ödemiyo

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
boykot kampanyasına katılan arkadaşlar i görelim hadi herkes bir olursa birşeyler yaparız bence

'h716043'

'h716043'

Üye
bu internet benim için önemli değil bana gelen doğalgaz 280 elektirik 42 su 36 hepside yeni yapılan zamlı tarife ile gerisini sen anla

TheSoftware

TheSoftware

Üye
Arkadaşlar ilk önce Facebook'da sayfa açma fikrini lütfen seçenekler arasından çıkaralım.Çünkü Vodafone o sayfayi istediği zaman kapatabilir.Bize somut bir koz lazım.Tam anlamıyla bizim yönetebileceğimiz bir yöntem.

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
hiçte bile boykot sayfasını kapatmak yetkileri yok

----------Eklendi @ 19:16:32 ---------- Yazıldı @ 19:15:51 ----------

bence sayfa açalım protesto edelim bütün operatörleri

----------Eklendi @ 19:21:15 ---------- Yazıldı @ 19:16:32 ----------

bu internet benim için önemli değil bana gelen doğalgaz 280 elektirik 42 su 36 hepside yeni yapılan zamlı tarife ile gerisini sen anla
ilyas abi bana özelden face adresini yollarmisin bir konuda yardımına ihtiyacım var

djcy

djcy

Üye
Arkadaşlar adam internet paketi olduğu halde internete girince tl kesiyo bence bu operatörlere sesimizi duyurmali ve boykot etmeliyiz internet kullanmayalım cepten fiyatlar zaten el yakıyo . . .

----------Eklendi @ 11:19:13 ---------- Yazıldı @ 11:16:06 ----------

Fiyat pahalı hız çok yavaş zırt pırt isteklerine göre tarife yapıyorlar adamlar herşeyi kendileri yönlendiriyor topluca sesimizi duyuralım ve vodafoneyi boykot edelim cepnet paketi 5 lira olsun diye mail atalım

internetten tl kesmesinin nedeni internet ayarlarının doğru yapılmamış olmasındandır.telefonundaki tüm internet profillerini sil ve tekrardan vodafonun sitesine girip tel internet ayarlını al.Cepnet 8 tl bence diğer oparatörlere göre gayet ucuz, diğer operatörlerde sınırsız bir net paketi yok zaten.gerçi vodafone da cepnet abone alımını durdurdu.ama eski aboneleri hala kullanmaya devam ediyo ben dahil.hızının yavaş olmasıda bulunduğun yerin 3g kapsama alanı dışında olması olabilirmi? ben telimi pc ye bağlyıp rahatlıkla nette dolaşabiliyorum.

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim mesele bunlar değil mesele operatörlerin bizleri ahmak yerine koyması bence birileri topluca sesini duyursa böyle yapamazlar

TheSoftware

TheSoftware

Üye
kardeşim mesele bunlar değil mesele operatörlerin bizleri ahmak yerine koyması bence birileri topluca sesini duyursa böyle yapamazlar

Hocam o zaman ne bekliyoruz.mail falan atalım ben attım sahsen.Vakit kaybetmeyelim lütfen.

46maraz

Üye
    Konu Sahibi
bende attım herkes duyarlı olsun

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar bence belli bir tarihte hep birlikte vodafoneye aylık cepnetimizi geri ver diye e posta atalım vermezlerse avea veya turkcel e kampanya yap geçiş yapalım diye onlarada e posta atalım

Archonn

Archonn

Üye
TTnet netlimitsiz 55 TL olmuş,vodafone cepnet 5 TL olsun diyorsunuz. Evet cepnet yavaştı ancak Avrupa'da diğer hiç bir operatörün cepnetteki kadar ucuz bir fiyatlandırma belirlediklerini sanmıyorum. 3G'nin gelişi adına cepnet ortaya konulmuş olmalıydı ki tadı kaçınca gayet tabi olarak kapatıldı. Vodafone yerine gidin TTnet'i boykot edin ;)

tempestshine

tempestshine

Üye
TTnet netlimitsiz 55 TL olmuş,vodafone cepnet 5 TL olsun diyorsunuz. Evet cepnet yavaştı ancak Avrupa'da diğer hiç bir operatörün cepnetteki kadar ucuz bir fiyatlandırma belirlediklerini sanmıyorum. 3G'nin gelişi adına cepnet ortaya konulmuş olmalıydı ki tadı kaçınca gayet tabi olarak kapatıldı. Vodafone yerine gidin TTnet'i boykot edin ;)

Bizde 49 :D

ELBRUZ1996

ELBRUZ1996

Üye
Sırf vodafone a net paketleri sınırsız diye geçmiştim onuda kapattılar ve neti çok yavaş :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt