Burak Trabzon'da yeniden doğdu!

• 19 Kasım 2010
  • 876 Okunma
  • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Trabzonspor'un başarısında önemli pay sahibi olan Burak Yılmaz, Şenol Güneş yönetimiden yeniden doğduğunu belirtti.

Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi önemli kulüplerde oynama fırsatı bulmasına rağmen kendisini gösteremeyen Burak Yılmaz, Trabzonspor ile beraber yeniden doğdu. Bordo-mavililerin başarısında önemli rol oynayan golcü oyuncu, Guus Hiddink'ten davet aldı.
    Habertürk'e çarpıcı açıklamalar yapan Burak, "Daha önce beni kadrolarında tutmayan Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın pişman olacağını söylemiştim. Geçtiğimiz yıl Fenerbahçe'yi şampiyonluktan eden golü attım. Bana bu fırsatı veren Şenol hocama çok teşekkür ederim. Bursaspor maçındaki harika oyunumu herkes gördü. Şenol hocam beni milli takım kampına bizzat uğurladı ve başarılar diledi. Başarının altında bu birliktelik ruhu" dedi.
    Şehirdeki şampiyonluk hasretini dindirmek istediklerini belirten genç oyuncu, "Genç ve tecrübeli oyuncuları çok iyi harmanladı Şenol hoca. Trabzon'da tam 26 yıllık bir özlem var. İnşallah bu sezon o özlemi bitirip tarihe geçmek istiyoruz. Ezeli rakipleri Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın önündeyiz. Sonuç olarak biz işimize bakıyoruz. Artık bu yoldan dönmek yok" diye konuştu.

Yazan: tragedie
  2. tşkler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 15:16