Burak Artık Kendini Yere Atmayacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Burak Artık Kendini Yere Atmayacak!

Kendisini yere atmasıyla eleştirilen Galatasaray'lı Burak Yılmaz, artık dikkatli olacağını söyledi.

Burak Yılmaz, Kanaltürk'te yayınlanan 'Hay Hay Buyursun Gelsin' adlı programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sezonun ilk yarısında Galatasaray'da hem lig hem de Avrupa'da gösterdiği başarılı performansla dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başaran Burak Yılmaz, Kanaltürk'te yayınlanan Hay Hay Buyursun Gelsin adlı programa konuk oldu.

KENDİNİ YERE ATTIĞINI İTİRAF ETTİ

Beşiktaş ile oynanan derbide kendini yere attığı gerekçesiyle çok eleştirilen Burak Yılmaz "Burak kendini yere atıyor mu? Evet atıyor. Ancak bundan sonra dikkatli olacağıma dair söz veriyorum" dedi.

Galatasaray'a transfer olduğu günden bu yana hiçbir zaman ümitsizlik yaşamadığını ifade eden Burak, "Ümitsizliğe kapıldığım zamanlarda teknik direktörümüz Fatih Terim olaya hemen müdahele etti. Selçuk İnan faktörü de benim için çok önemli" ifadelerini kullandı.

HAKAN ŞÜKÜR'ÜN BAŞARILARINA ULAŞMAK ÇOK ZOR

Futbol kariyerinde en büyük idolünün Hakan Şükür olduğunu belirten Burak Yılmaz, Şükür'ün elde ettiği başarılara ulaşmanın çok zor olduğunu da sözlerine ekledi.

"EN KARİZMATİK FUTBOLCU FERNANDES"

Melankolik bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Burak Yılmaz "Ligin en karizmatik futbolcusu Fernandes. En iyi kaleciler ise Muslera ve Trabzonspor'dan Onur" ifadelerini kullandı.

codblackops2

codblackops2

Üye
:ehe

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
kaleci deyince aklıma geldi:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dürüst oynamasada dürüst konuşuyor :)

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İnşallah ...
Çünkü milyonlar kendisine sövüyor . Bunu da kendisi çok iyi biliyor ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Dün ki macta kendini yine atarak penalti kazandirdi Burak denilen adam ...
Simdi biz söz söyleyeceğim ama ağir olur .
Neyse susayım ben .:)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
inşallah atmaz kendini

ssercan

Üye
Galatasaraylı bir futbolcunun diğer rakip takim taraftarını neden bu kadar gerer :D

acuxx

acuxx

Üye
her futbolcu kendini yere atar. Adam gole giderken dokunmucaksın kardeşim sen dokunursan yere atar kendini her futbolcu ama burak biraz abartıyo

arslansem

arslansem

Üye
Dün ki macta kendini yine atarak penalti kazandirdi Burak denilen adam ...
Simdi biz söz söyleyeceğim ama ağir olur .
Neyse susayım ben .:)
Ali o değilde sende Galatasaray muhabiri gibisin hazırlık maçlarını bile kaçırmıyorsun :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Futbol ile iç içeyiz hacı abi . :)
Gördüğümüz neyse onu söylüyoruz ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...