Öneri Bunları Biliyormuydunuz cebnet

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Bunları Biliyormuydunuz cebnet
1
96 kbps hıza sahip internetinize bir kişi daha bağlanırsa internet hızınız yarı yarıya düşmüyor, hemen hemen her iki cihazdada 96 kbps yakın internet hızını kullanıyorsunuz

2
96 kbps ile youtube den video izleyemessiniz ama verceğim linkteki programla indirmeden izleyebilirsiniz
→→→→

Son düzenleme:

Marco Laren

Marco Laren

Üye
tesekkurlef :)

salock

salock

Üye
Hocam 96 kbps internet kullanacağıma hiç kullanmam daha iyi

Rygebin

Rygebin

Üye
1
96 kbps hıza sahip internetinize bir kişi daha bağlanırsa internet hızınız yarı yarıya düşmüyor, hemen hemen her iki cihazdada 96 kbps yakın internet hızını kullanıyorsunuz

2
96 kbps ile youtube den video izleyemessiniz ama verceğim linkteki programla indirmeden izleyebilirsiniz
→→→→
96 kbpsnin acısını kim bilmez ki. Deli eder deli Tubematten hd videoyu 2 günde indirdi insafsız :ehe :ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
mabdussamed

mabdussamed

Üye
cepnet ilk çıktığı zamanlarda symbian teller için bu hız fena sayılmazdı video klip ve tv de izlettiriyordu.ama android teller için saf işkenceden ibaret.ben androide geçtiğim ilk gün paketi iptal etmiştim.

ahmetsuha525000

Üye
Küçük bir hile buldum. Turkcell Turbo 1GB yapıyorum ama 43Mbps hızda 600GB kullanıyorum. Küçük bir Turkcell açığı :)

• Beğen
Tepkiler: ibrahimyilmz
Nirvana92

Nirvana92

Üye
cekilcek cile degilde bakma iste :)
guvenlik nedeniyle uygulamayi yuklemiyor.
Heh yukledim simdi ne kadar da cahilmisim
Yine takiliyo videolar

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Nirvana92

Nirvana92

Üye
hala takiliyor :s

ahmetsuha525000

Üye
hocam nasıl başardın onu ya?
Tatile çıktığımda küçük hile yaptım olmaz diyordum ama oldu. TTNET'in verdiği 3 Mbps hız artık bana işlemiyor. Telefonu PCye bağlıyorum oyun film müzik herşeyi son hızda indiriyor ;)
Bu arada her hatta olmuyor. Kardeşim denedim olmadı ama bende oldu. Maxicepe nasıl fotoğraf atılıyor söylerseniz nasıl atıldığını 85gb olduğunda çektim bi tane atabilirim..

Nirvana92

Nirvana92

Üye
hizli resime yukle ordaki linki buraya yapistir

Emrebali05

Emrebali05

Üye
1

2
→→→→
Evet net hızı düşmüyor bende pttcell var 128 KB sınırsız 1 kişi bağlanınca ölçümde 256 KB te çıkıyor hiçbir şekilde etkilemiyor güzel bisi
sanırım çift taşıyıcılı net bu olsa gerek

Üst Alt