Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri

Sponsorlu Bağlantılar

turkans

Üye
    Konu Sahibi
Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üçüncü göz tehlikeleri ve açma belirtileri. 3. Göz Açılırsa Ne Görülür Nasıl Açılır? Epifiz bezi ve Üçüncü Gözün Sırları serisinin 8. bölümü. Çoğu yerde Göz perdesi, Kalp gözü veya Epifiz bezi olarak adlandırılan üçüncü göz açma belirtileri ve tehlikeleri nelerdir?

Üçüncü göz, epifiz bezi olarak bilinir. Kaşların merkezinin hemen üzerinde bulunduğunu düşünebilirsiniz. Epifiz bezi ise tam olarak beynimizi iki yarım olarak düşünürsek merkezinde yani epitalamusta bulunur. Çok fazla bu konuyu uzatmak istemiyorum çünkü bu konuda 7 adet video yayınladık daha önce kanalımızda bu videodan sonra onları da izleyebilirsiniz.

Vücudun büyük güçlere sahip eşsiz bir parçasıdır bu bahsettiğimiz organımız. Üçüncü gözün açılması hayatınızda birçok değişiklik yaratır. Tam açılması sizi evrende bulunan hemen hemen her şeyin enerjisiyle bağlantı kurmanızı sağlar. Bildiğiniz gibi her şeyin bir enerjisi bulunmaktadır.
Tabi burada hemen ruhsal varlıklar geliyor herkesin aklına. Çünkü bunu tecrübe etmemiş kişiler anlatımlardan bunu çıkartıyor. Tecrübe edenlerde aslında yaşadıklarını tam manasıyla dile getiremiyor. Hani derler ya anlatılmaz yaşanır…

Doğuştan gelen ben duygumuz, ego düşüncesinin bir sonucu olarak, evrenin geri kalanından ayrıdır. Gerçekte, hepimiz evren ile birlikteyiz. Evren aslında bizlerin enerjisi ile bütünsel bir enerji ortaya koyuyor. Birlik duygumuz, yüksek duyularımızı kapsayan üçüncü göz ün aktivasyonundan gelir mesela. Bunlar, fiziksel olanları yansıtan ancak daha yüksek titreşimde var olan ruhsal duyulardır. Üçüncü göz açıklığının kendine özgü belirtileri var ve bu semptomların görülmesi kolaydır.

Üçüncü gözünü yaşadığı anlık enerji yoğunluğu ile kısa bir süre kullanabilen kişilerin sayısı oldukça fazla. Zaten genelde de bu hissiyatı kısa bir düre deneyimleyen insanlar daha ilgili oluyor bu konuya. kısa sürede olsa yaşadıklarını uzun süreli yaşamak ya da hayatının bir parçası bir yaşam biçimi olarak kullanmak istiyorlar.
 


haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
 
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Bu forumda niye düzgün adam yok biri üçüncü göz der biri değişik değişik dini konu açar sapık mısınız olum
 
gonyalı

gonyalı

Üye
Öyle sevmiyorum
Öyle bi seviyorum kiiiii
Aslında sevmiyorum
Hadi papatya yolalım
Seviyo sevmiyo
 


Üst Alt