Bunaldım Yardım =/

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
Bunaldım Yardım =/
selamun aleykum
Ya sorun şoyle arkadaşalr 2 tane fesbook adresım var çok ele geçirildi yine aynı şekilde suan her ikisinide açamıyorum şifrelerim hesabım yok bana yardımcı oluck varsa mesaj atabılırmı ....En son buraya basvurmak kaldı her yolu denedım teşekkürler...

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Facebookta şikayet butonuna tıkladığında bu hesap benim seçeneği var.

• Beğen
Tepkiler: buse_beyza
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Şifrenizde * - + gibi karakterler kullanın arkadaşlar, sürekli oluyorsa eğer cep telefonu girerek hesap güvenliğini arttırın.

• Beğen
buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
allah razı olsun arkadaslar denıcem olmazsa artık burdayım ...

Buraxlive

Buraxlive

Üye
umarm fesbookunuza kavuşursunuz :oke:

• Beğen
buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
ya yıne aynı olmuyor af yarabbım sabır kafayı yicem ya =)
şikayet butonu yok ayrıca
=(

ALPARS™

ALPARS™

Üye
ya yıne aynı olmuyor af yarabbım sabır kafayı yicem ya =)
şikayet butonu yok ayrıca
=(
Şifremi unuttumu kullanarak yeni şifre edin.Yok msnde hacklendi dersen geçmiş olsun.
Hacker birini bulmalısın.:evet:

• Beğen
buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
Ya anlamış degilim ki her zaman hecklendım kendım kurtardım ama bu sefer anlamıyorum şifre yanlış email falan dert değil bulup yaptrırım burda yapan varsa yapsa =)

----------Eklendi @ 16:27:50 ---------- Yazıldı @ 16:26:45 ----------

Yanlış E-posta

Girdiğin e-posta hiçbir hesaba ait değil. Tarayıcının önbelleğini ve çerezleri ı izleyerek temizlemeyi deneyebilirsin.
Hesabınla ilişkili herhangi bir e-postayı, kullanıcı adını veya cep telefonu numarasını kullanarak giriş yapabilirsin. Lütfen bunları doğru yazdığından emin ol.

KARŞIMA BU ÇIIYOR

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Ya anlamış degilim ki her zaman hecklendım kendım kurtardım ama bu sefer anlamıyorum şifre yanlış email falan dert değil bulup yaptrırım burda yapan varsa yapsa =)

----------Eklendi @ 16:27:50 ---------- Yazıldı @ 16:26:45 ----------

Yanlış E-posta

Girdiğin e-posta hiçbir hesaba ait değil. Tarayıcının önbelleğini ve çerezleri ı izleyerek temizlemeyi deneyebilirsin.
Hesabınla ilişkili herhangi bir e-postayı, kullanıcı adını veya cep telefonu numarasını kullanarak giriş yapabilirsin. Lütfen bunları doğru yazdığından emin ol.

KARŞIMA BU ÇIIYOR
Yapacak bişey yok gibi:hmmm
Şifre uymuyor e posta uymuyor.Bide telefondan girmeyi dene.
Bilgisayarında keylogger olabilme ihtimali var.İyi bir antivirüsle tarattır.

buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan da girilmiyor denemediğim pc kalmadı neyse =( moralım sıfır ya eger dediğiniz gibi kurtarılamıcaksa
kötü oldu kaç senelık fesbook hesabıma
:ah

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Msn + facebook şifreni bilen biri yapmıştır.:oke:

buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
Hayır kımse bilmıyor :ah uff yaa

buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
:vur

mangdaşire

mangdaşire

Üye
benim de hacklenmişti ama hackleyen kişi baya bi aptalmış.hacker faceye girmeye çalıştıgında farklı bi dns üzerinden girmiş ve eposta adresimi degiştirmemiş.sadece şifreyi degiştirip bırakmış.ben bir aralar farklı dns den giriyordum.normal dnsden girmeye çalışınca hata verdiydi.o hata verdigi gün farklı dnsden girişlerde bi şifre sormasını istemiştim ve o sayede kendi dns dem girilmedigi zaman şifre soruyordu.bu sayede 1 kez girdim ve çıkış yaptım.tekrar giriş yapacakkende şifre sıfırlamayı kullanıp facebookumu kurtardım.şimdi daha saglam bi şifre kullanıorum.biraz karışık gelebilir ama...:ehe

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
selamun aleykum
Ya sorun şoyle arkadaşalr 2 tane fesbook adresım var çok ele geçirildi yine aynı şekilde suan her ikisinide açamıyorum m hesabım yok bana yardımcı oluck varsa mesaj atabılırmı ....En son buraya basvurmak kaldı her yolu denedım teşekkürler...

Eğer Facebook hesabınıza ulaşamıyorsanız, şifremi hatırla kısmına tıklayarak ilk bölüme Msn adresinizi girin. Hesabınız karşınıza gelecektir. Bu senin hesabın olduğundan eminsen, "lütfen şifreyi sıfırlaya tıkla" yazısı ile karşılaşacaksınız. Şifremi yenileye tıkladıktan sonra E-Posta'nıza, şifrenizi sıfırlamanız için gerekli bilgiler gönderilecektir. Daha güçlü bir şifre koyun. Örneğin "^+fkds1923" bu şekilde...

• Beğen
buse_beyza

buse_beyza

Üye
    Konu Sahibi
hayır boylede olmuyor bu sekılde yenı hesap açtırıyor bana ben hesabımı kurtatmak ıstıyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt