Bülent Yıldırım - Beşiktaş - G.Saray Maçı Yönetimi.. (26.08.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Casio Murat

Üye
    Konu Sahibi
Bülent Yıldırım - Beşiktaş - G.Saray Maçı Yönetimi.. (26.08.2012)
beşiktaşlılar maç sonu hakeme çok isyaaan ettiler.. bende bi gs-li olarak bülent yıldırıma 90 dakika isyaan ettim.. !!!
çünkü bülent yıldırım; her türlü ikili mücadele, basit faullerde, hep beşiktaşın yanında oldu..
beşiktaşın skor olarak önde olduğu dakikalarda beşiktaşlı oyuncuların zaman geçirmelerini hep seyretti.. (HELE Bİ BATUHAN OLAYI VARKİ) ..
Art maç içinde aleyhimize o kadar çok gereksiz fauller çaldıki hem oyunumuzu etkiledi hemde hızımızı kesti..

beşiktaşlılar burakın pozisyonuna çok itiraz ettiler penaltı yok diye..
79 da emre çolakın pozisyonu penaltıydı ama. 79 da penaltı verilmiş olsa bence maçı kazanırdık..

maç bittikten sonra beşiktaşlılar hakeme çok öfkeliydi, çünkü maç içinde gösterebilecekleri yada şunu kaçırdım dedikleri bi pozisyonları yoktu.. varsa yoksa hakem.. !!!
şimdi kendilerine soruyorum; 90 dakika ne futbol oynadınız.? kaç tane pozisyonunuz var.?
attığınız 3 golde tesadüf 3 golde şans..
yatın kalkın umut ve elmandere dua edin..
bugün aldığınız 1 puanı umut ve elmandere sonrada sizi 90 dakika tutan hakeme borçlusunuz..#

Casio Murat 1905

• Beğen
Tepkiler: India

jackalmami

jackalmami

Üye

birde burak'a hırsız diyorlar :hmmm

- - - Eklendi - - -

bunu ateistler bile açıklayamaz :ehe

jackalmami

jackalmami

Üye
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
şimdi lig bitene kadar bu konuşulacak (-: seneye cimbom şampiyon olduğu gün yine bu konuşulacak görürsünüz :D :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ya arkadaşım uzatmayın artık olan oldu neyin kafasındasınız hağla puanlar paylaşıldı :dry:

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
ohoo :D bende diyorum ki penaltıysa da faulse de sarı kart neden verilmedi ;)

hakemin kararı.biz sahada olana bakalım kararı değiştiremeyiz ama burağa yapılan ortada.bunu değerlendirebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...