Bugün sürekli ""Database Error"" hatasını aldım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Laptop da 1-2 kere yasadım sayfayı yenileyince gitti ama telefonda büyük sorun oldu ... mesela gelen giden kutusu bölümüne girince hatayı veriyor konu dışına girince vermiyor :) mesaj yazıp yolladığımda da cok verdi bu hatayı :) Bilginize :)

Symbiont

Üye
Bende Sabah HTC T. Diaomond (opera)ile çok zor girdim

qirL1903

qirL1903

Üye
Aynı hata bende de oluo sürekli yenile yapiorum bastan giriorm...

Symbiont

Üye
Sadece Yenile Demekle Bitmiyorki

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir de cepten sürekli zaman aşımına uğradı hatasını alıyorum :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
şu an cepteyim bu hatayı sürekli veriyor. Enes ' in dediği gibi , özel msjım var yarım saattir cevaplamaya çalışıyorum !

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Evet yaklaşık 10-15 saniyede bir hata veriyor.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet bir sorun var ama adminler gelince çözülür :) O kadar çok uğraşıyorlar ki cepten girenler için haklarını yememek lazım :) tekrar teşekkürler :oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bugün baya oldu..site gitgide daha fazla hata vermeye başladı nedendir acaba?

Godfather

Godfather

Üye
10 dkden beli özel mesajıma bakamıyorum şimdi anasayfaya girdim bunu görrdüm ben bu gün en az 15 kere yaşadım bu hatayı çok yavaşlamaya başladı ne yapcaz

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
site yönetimi iki sunuculu yayına başlanmıştır gibisinden bangır bangır yayın yapıyordu.Sabırla bekliyorum birşey soylemiyorum ama sürekli bağlantı sorunları yaşıyorum ve son olarak YA sabır diyorum

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sabır arkadaşım ... Hızlandırmışlar forumu ... Böyle şeyler olur :)

Odysseus

Odysseus

Üye
Arkadaşlar tepkinizi anlıyoruz ve haklısınız. Ancak belirtmeliyim ki büyük işler yapılıyor. Önemli gelişmeler olacak. Tek bir sunucu için 10.000 liranın üzerinde rakamlar ödeniyor. Yenilenme ve gelişme aşamasında mutlaka sorunlar yaşanacaktır. Bugün yaşadığınız sorunlar gelecekte daha kaliteli hizmet alabilmenize yardımcı olacak. Maxichatbar, çok az forumda uygulanıyor ve buna bile ciddi bir yatırım yapıldı. Sırf siz site içerisinde sohbet edin dosya paylaşın diye.

Biraz sabır. Kısa süre içerisinde daha stabil, sorunsuz ve hızlı Maxicep sizlerin hizmetinde olacak.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tamam adem abi çalışma olduğunu anladım zaten :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
site yönetimi iki sunuculu yayına başlanmıştır gibisinden bangır bangır yayın yapıyordu.Sabırla bekliyorum birşey soylemiyorum ama sürekli bağlantı sorunları yaşıyorum ve son olarak YA sabır diyorum

2 sunucunun yetmemesi durumunda 3. sunucuya geçilmesi durumunda ne olacaktır? 2 sunucu devredeyken site hata verecektir, doğal olarak bu problemi yaşıyoruz ve yenileme çalışmaları yapılıyor.

Gün gelecek 3. sunucu yetmeyecek yine aynı hatayı alıp bu kez daha ilerisi için uğraşacağız....

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ileri değil en ileriyi hedefliyoruz. Sabredin ki karşılığını göresiniz.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sorun yok bugün :)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bu sorun hala gierilmedi Ve site gerçekten çok yavaş.2 yıldır üyeyim son zamanlarda ilk defa böyle yavaşlık yaşıyorum maxi kalitesine yakışmıyor.Biran önce sunucusu rahatlatılmalı

qirL1903

qirL1903

Üye
Aynen ya bende de cok oldu sinir oldum ama suan iyi..

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Böyle giderse hafta içi online olamayacağım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt