Bugün benim üyelik yıldönümümmüş :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bugün benim üyelik yıldönümümmüş :D
Hiç farkında değilim :D Foruma üyelik yıldönümüm kutlu olsun :D Ne günlerim geçti beeee

Luck Star

Luck Star

Üye
Maşallah 7 sene hayırlı uğurlu olsun :D benim daha 5 :)

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
Flody

Flody

Üye
abe ben daha dün kayıt oldum buraya bea :bleh:siz nasıl 7 seneyi geride bırakmak ben bu işi anlamamak : ?

Luck Star

Luck Star

Üye
abe ben daha dün kayıt oldum buraya bea :bleh:siz nasıl 7 seneyi geride bırakmak ben bu işi anlamamak : ?

Önceki forum kapanmasa orada tam 10 senem olacaktı :D burayı keşfettim olduğu kadar artık :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep daha meşhur olma basamaklarını yeni tırmanmaya başladığında keşfettim işte yanılmıyorsam 2005 veya 2006 kuruluşlu olması lazım. Daha fazla ilerleyecek inşallah bu arada hoş geldin aramıza
Önceki forum kapanmasa orada tam 10 senem olacaktı :D burayı keşfettim olduğu kadar artık :)
Olduğu kadar artık :D

Flody

Flody

Üye
Maxicep daha meşhur olma basamaklarını yeni tırmanmaya başladığında keşfettim işte yanılmıyorsam 2005 veya 2006 kuruluşlu olması lazım. Daha fazla ilerleyecek inşallah bu arada hoş geldin aramıza

teşekkür ederim hoşbulduk :) sabahdan beri yeni üye olanlara bakıyorum gerçekden seri seri üye olunuyor :D meşhur olmaya başladı bakalım.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim hoşbulduk :) sabahdan beri yeni üye olanlara bakıyorum gerçekden seri seri üye olunuyor :D meşhur olmaya başladı bakalım.
Maxicep her zaman meşhurdu kardeşim :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

2004 :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
nice 7 yıllara :D

SHS

SHS

Üye
nice senelere

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
7 seneyi bitirmişsiniz.
Daha nice 7 senelere diyelim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Birlikte daha nice yıllar dilerim. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt