Bugün, Az Önce Tarifi Olmayan Adını Koyamadığım Bir Hüzün Kapladı Beni....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
özür dilerim ya adam kafa mı bıraktı :):)

Ozan

Ozan

Admin
Hüzünün geçici olmasını umarım ...

Oğuz Kağan

Üye
kıskanmaynnn

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
allah hayırlara vesile etsin....hayrola inşallah..

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Hüzünün geçici olmasını umarım ...
Eyvallah sağolasın dostum :oke:
Ayrıca bu konuyu da katletmeyi başardığınız için tebrik ederim. Konuyla alakasız ikim üçlü beşli tartışmalar çıkarıp konuyu saptıran tüm arkadaşlara teşekkürler...

elmyra

Üye
Ayrıca bu konuyu da katletmeyi başardığınız için tebrik ederim. Konuyla alakasız ikim üçlü beşli tartışmalar çıkarıp konuyu saptıran tüm arkadaşlara teşekkürler...

biz teşekkür ederiz naptık kii eyvallah :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
haklısın senin gibi arzu ablanında konusunu katlettim özür diliyorum bir daha olmaz:(

iremm

iremm

Üye
haklısın kardeşim...:( konuyu baya dağıttık :(

inşallah sıkıntın geçmiştir maxi ailesi olarak her zmn yanındayız bunu unutma olur mu Buğra sultan...;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici

inşallah sıkıntın geçmiştir maxi ailesi olarak her zmn yanındayız bunu unutma olur mu Buğra sultan...;)
evet aynen katılıyorum sıkıntın tasan olursa konuyu hemen aç biz yetişiriz ve dağıtmayız bundan böyle konunu
inşallah iyisindir şu an yine sıkıntın yoktur

elmyra

Üye
haklısın senin gibi arzu ablanında konusunu katlettim özür diliyorum bir daha olmaz:(

evet aynen katılıyorum sıkıntın tasan olursa konuyu hemen aç biz yetişiriz ve dağıtmayız bundan böyle konunu
inşallah iyisindir şu an yine sıkıntın yoktur

evet alperen fena kızacak ama o bizi sever kıyamaz bize dimi alperen :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

Yasminozz

Yasminozz

Üye

aman iyiki bi konun var pehhh...yenisini aç sende... :D :D :D

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
beni 1 haftadan beri kaplıyo

[ bmx hastası ]

researcher

Üye
melankoli derler buna..........anlatması oyle zordur ki.....

CEREN

CEREN

Üye
benimde içim o kadar buruk ki şuan:(:(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
benimde kırık kalbim :(

iremm

iremm

Üye
hooopppsss noluyoruz kendinize gelin beee :sopa:aaaa aç değilsiniz açıkta değilsiniz sağlık sorununuz yok çok şükür akrabalarınız vs de iyi eee sorun ne o zmn???? daha bu yaşlarda hayattan bunalmış 38 yaşlarında bi yandan koca bi yandan çocuk derdine düşmüş kadınlar gibi görünüyosunuz hayatın tadını çıkarınyaaa takmayın bişiyi kafanıza şmdi açın müziğin sesini son ses şöyle hareketli bi parça :yuru (bnm gibi:ehe) tabi kulaklığı takın yoksa alt komşunuz heran kapınızı çalabilir:( neyseeee :dance: :ehe:ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt