Bugün telefon alıcam yardımcı olurmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

gökhan_body

Üye
    Konu Sahibi
Bugün telefon alıcam yardımcı olurmusunuz?
arkadaslar bugün lg g3 alıcam aksam üzeri yalnız kafama bir konu takıldı yardımcı olursanız sevinirim . bu telefonun türkiyede sar değerinin ne oldugunu tam olarak bilen var mı ?

Uluslararası İyonlaştırıcı Olmayan Radyasyonlardan Korunma Komisyonu (ICNIRP)tarafından önerilen SAR limiti 10 g doku üzerinde ortalama 2W/kg'dır.
•Bu model telefonlar için kulakta kullanılmak üzere yapılan testten elde edilmiş enyüksek SAR değeri 0,291W/kg'dır (10 g); vücutta taşındığında ise 0,269W/kg'dır(10 g). (Alıntıdır - lg G3 Kullanma Kılavuzu)

bir iki yerde ise
LG G3 : SAR EU 0.23 W/kg (head) 0.68 W/kg (body) gibi bilgiye rastladım .

Bu konuda kesin bilgisi olan varmı acaba ? Tesekkürler

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Şimdiden söyleyeyim. 32 Gb dahili hafızası olan modeli almanızı tavsiye ederim. Çünkü 3 Gb Ram'e sahip.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sar yaydığı radyasyon değeri diye biliyorum. Şu g3 klavuzundan yaptığın alıntı da doğru kardeşim ve bana göre biraz yüksek gibi. Sınırda baksana değer. Bu da galiba ekranının 4k olmasından kaynaklı olabilir

Peocawe

Peocawe

Üye
alternatiflere bak bence. kullananlar g3 den pek memnun değil diye duydum 2k ekrandan ötürü.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Sar yaydığı radyasyon değeri diye biliyorum. Şu g3 klavuzundan yaptığın alıntı da doğru kardeşim ve bana göre biraz yüksek gibi. Sınırda baksana değer. Bu da galiba ekranının 4k olmasından kaynaklı olabilir
Hocam ekran 4K değil , 2K. ;)

vegatablo

vegatablo

Üye
O degerler doğru kardesim gönül rahatlığıyla alabilirsin

strk92

Üye
Kullanılan işlemci quallcom snapdragon 801 ve bu işlemcinin üreticisinin yaptığı açıklamaya göre en iyi performansı almak için full hd ekran kullanılması gerekiyormuş. Şu an için bi sorun çıkartmayabilir ancak ilerleyen günlerde 2k ekranların yaygınlaşmasıyla oyunlarda 2k çòzünürlük olduğunda yetersiz kalacaktır o yüzden aynı işlemciye sahip full hd telefon tercih etmeniz veya snapdragon 805 işlemcili 2k ekranlı telefon tercih etmeniz en mantıklı seçim olacaktır sizin için